Hledáme dravého a vytrvalého obchodníka do společnosti zabývající se bezpečnostním a úklidovým servisem. Jste připraveni na nové výzvy? Jednu tu pro Vás máme! Je to šance vhodná pro zkušené obchodníky, které žene kupředu vidina vyšších výdělků a touha po změně!

Náplň práce:

  • Vyhledávání nových obchodních příležitostí v regionu Jihočeského kraje
  • Budování vlastního portfolia klientů
  • Příprava obchodních a cenových nabídek, kalkulace a uzavíraní smluv
  • Udržování a budování obchodních vztahů
  • Individuální rozložení práce a pracovní doby

Nabízíme:

  • Nadstandardní ohodnocení pro HPP – fixní složka 50.000-70.000 Kč + provize 9 % ze zisku
  • Auto i k soukromým účelům
  • Telefon
  • Notebook
  • Nadstandardní fixní příjem
  • Flexibilní pracovní dobu – necháme to na Vás
  • Home office – tak abyste si mohli vše rozvrhnout podle sebe
  • Zajímavé klienty
  • Prezentační podklady – katalog, představení, vizitky
  • Další personalizované tiskoviny přímo pro podporu Vašeho obchodu
  • Osobní web vytvořený na míru
  • Zajištění reklamy ve svěřeném regionu
  • Stabilní společnost, která je tu už mnoho let
  • Firemní prostředí, které podporuje i charitativní činnost– dětské domovy, útulky…
  • Další školení pro profesní rozvoj
  • Nástup možný ihned nebo dle dohody
  • Místo výkonu práce v regionu Jihočeského kraje

Požadujeme:

  • Minimálně 2 roky zkušenosti na pozici obchodníka
  • Praxi ve službách (nejlépe úklidových nebo bezpečnostních)
  • Řidičské oprávnění sk. B, aktivního řidiče, ochota cestovat
  • Loajálnost – chceme člověka, který nehledá novou pracovní výzvu každý rok
  • Samostatnost a trestní bezúhonnost
  • Životopis zasílejte v češtině a s reprezentativní fotografií

Ozvěte se nám! Pošlete svůj životopis. Jakmile posoudíme, že se na pozici hodíte, ozveme se Vám telefonicky. Společně probereme detaily po telefonu a potom na osobním či online pohovoru.

Společnost
Novitim s.r.o.
Adresa
České Budějovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 50 000 – 100 000 Kč / měsíc
Benefity: Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova, Práce převážně z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Ostraha a bezpečnost, Prodej a obchod, Služby, Account Manager, Obchodní zástupce, Obchodní ředitel/manažer, Regionalní obchodní manažer, Key Account Manager, Obchodní referent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Personální agentura

Novitim s.r.o., Jana Švejdová
+420 702 978 312