Jsme prostorem pro setkávání kultur. Otevíráme cesty ke kořenům romské identity. Uchováváme a zpřístupňujeme kulturu a historii Romů jako součást světového dědictví. Přispíváme k toleranci a vzájemnému porozumění. Pro dialog kultur, pro nás.
Muzeum romské kultury vypisuje výběrové řízení na pozici:

Projektový manažer, koordinátor

Co vás čeká

Zajištění přípravy a realizaci dvou velmi významných projektů:

  • Památník holokaustu Romů a Sintů v Čechách
  • Centrum Romů a Sintů v Praze

Mezi hlavní úkoly bude patřit koordinace přípravných prací, sestavení projektů, realizace měkkých aktivit, finalizace grantové žádosti i komunikace se zahraničními partnery. Budete zodpovídat za dodržování harmonogramu projektů, plnění indikátorů projektů, průběžnou analýzu rizik a návrhy na jejich řešení, spravovat projektovou dokumentaci, koordinaci s jednotlivými oddělení Muzea romské kultury.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Potřebujeme organizačně silného kolegu/kolegyni, který/á má zkušenosti s dotacemi i mezinárodními projekty. Velkou výhodou je předchozí pracovní zkušenost ve státní příspěvkové organizaci, zkušenost s řízením menšího týmu. Znalost anglického jazyka minimálně na úrovni B2, znalost dalších jazyků výhodou.

Pečlivost, samostatnost a zodpovědnost za svěřené úkoly je samozřejmostí. Vítáme proaktivní přístup, time-management na vysoké úrovni, odolnost vůči stresu.

Výhodou bude máte-li znalost romské kultury, orientujete se v problematice integrace Romů a vzájemného soužití, znalost romského jazyka je velkou výhodou.

Co vám můžeme nabídnout

Nabízíme vám práci pro smysluplnou organizaci, budete u zrodu výjimečných projektů mezinárodního významu.

Zaujali jsme vás? Dejte nám o sobě vědět!

Přihlášku do výběrového řízení zasílejte písemně do 21. 8. 2020 a to písemně na e-mail personalista "zavináč" rommuz.cz. Do předmětu zprávy napište „Výběrové řízení – Projektový manager, koordinátor“. Součástí písemné nabídky musí být motivační dopis s uvedením vašeho přínosu pro Muzeum romské kultury, strukturovaný životopis s kontaktními údaji a kontakt nejméně na 2 osoby, které mohou poskytnout vaše profesní reference.

K ústnímu pohovoru budou pozvaní jen vybraní uchazeči. O postupu do užšího výběru budete informováni nejpozději do 15. 9. 2020

Společnost
Muzeum romské kultury, státní příspěvková organizace
Adresa
Bratislavská 246/67, Brno – Zábrdovice
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Možnost občasné práce z domova, Možnost si napracovat hodiny, Zahraniční pracovní cesty, Vlastní organizace náplně práce, Dog-friendly office, Children-friendly office, Účast na zahraničních konferencích
Zařazeno: Administrativa, Kultura, umění a tvůrčí práce, Asistentka, Referent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Muzeum romské kultury, státní příspěvková organizace, Věra Řezaninová
+420 776 627 144