Společnost RAMA BOHEMIA, a.s. zabývající se výrobou plastových výlisků pro automobilový průmysl hledá do své provozovny v Obříství u Mělníka zaměstnance na pozici:

Referent logistiky

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Na danou pozici požadujeme AJ - slovem i písmem, důslednost, pečlivost, zodpovědný přístup k práci, chuť učit se novému. Výhodou je znalost ISO TS 16949/IATF 16949.

Pokud splňujete tyto požadavky, je to pro nás dobrý základ, vše ostatní Vás naučíme.

Co vás čeká

• odpovědnost za kompletní logistické a celní procesy,
• komunikace se zákazníky a dodavateli,
• sestavování harmonogramu dodávek dle objednávek zákazníků;
• plánování, řízení a optimalizace skladových zásob;
• komunikace s dopravci;
• kontakt se skladem a nákupem;
• inventurní práce ve skladu;
• přijímaní a zpracování objednávek;
• naskladňování zboží v systému Helios

Co vám můžeme nabídnout

motivační odměňování
měsíční příspěvek na dopravu až do výše 1.500,- Kč - dle vzdálenosti;
půlroční odměny (červenec/prosinec) - dle docházky;
stravenky v hodnotě 90,- Kč, od 01/2021 stravenkový paušál;
plně hrazenou kartu MULTISPORT + doprovodnou kartu v hodnotě 790,-Kč;
4 dny zdravotního volna
klouzavou pracovní dobu

Jsme společnost o 120 zaměstnancích, máme prostor k tomu, abychom k zaměstnancům přistupovali individuálně.

Společnost
RAMA BOHEMIA, a.s.
Adresa
Spojovací 231, Obříství
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce, 13. plat, Možnost si napracovat hodiny, Možnost delšího neplaceného volna
Zařazeno: Administrativa, Doprava, logistika a zásobování, Výroba a průmysl, Administrativní pracovník, Logistik, Referent, Vkládání dat do počítače, Specialista logistiky
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné i pro: ostatní.

RAMA BOHEMIA, a.s., Romana Štrombachová
775 603 023