Do našeho skvělého týmu hledáme nového kolegu či kolegyni, který povede náš stravovací provoz, bude přinášet nové nápady a pomůže nám zvyšovat kvalitu v nadstandardně vybavené kuchyni.

Nabízíme

  • vedení a motivaci vlastního týmu
  • smysluplnou práci ve firmě, která dlouhodobě pomáhá lidem
  • přátelské pracovní prostředí se zajímavými kolegy
  • zvýhodněný nákup firemních produktů a služeb
  • zázemí zdravotnických specialistů a několikrát oceněné české společnosti
  • výtečné obědy v místě pracoviště za zvýhodněnou cenu
  • Multisport karta pro sport a relaxaci

Náplň práce

  • zajištění provozu kuchyně a přidružené kavárny pro naše klienty a kolegy
  • objednávání zboží, vedení skladového hospodářství, dodržování hygienických předpisů a bezpečnosti práce, kontrola kvality
  • nastavování nových procesů, organizace práce, zavádění nových výrobků, metod výroby a nových pravidel
  • dohled nad náklady a přispívání k navyšování tržeb

Ideální uchazeč by měl mít

  • nadšení a motivaci k práci a k učení se
  • dovednost a chuť hledat nová řešení
  • systematičnost, trpělivost, pečlivost
  • schopnost vést a motivovat malý kolektiv s vlastní výrobou
  • dobré organizační a komunikační předpoklady
  • reprezentativní vystupování
  • zkušenost s gastro provozem

Pokud jsme Vás zaujali, pošlete nám svůj životopis, motivační dopis a rádi se s Vámi setkáme přímo na klinice.

Společnost
Soukromá klinika LOGO s.r.o.
Adresa
Vsetínská 527/20, Brno – Štýřice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Nadstandardní lékařská péče, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce
Zařazeno: Administrativa, Gastronomie a pohostinství, Služby, Administrativní pracovník, Vedoucí provozu, Zaměstnanec provozu restaurace
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Soukromá klinika LOGO s.r.o., Andrea Zemánková
731 868 468