Poskytovatel pobytových sociálních služeb pro lidi s duševním onemocněním procházející transformací.

www.domovnaceste.cz
FB: DOMOV.NA.CESTE

Všeobecná / psychiatrická sestra

Požadavky: Kvalifikační předpoklady: Minimálně úplné střední vzdělání ukončené maturitní zkouškou + platná registrace; Osobnostní předpoklady pro práci s osobami s psychickým onemocněním v pobytovém zařízení komunitního typu pro 12 klientů. Zdravotní způsobilost. Občanská bezúhonnost. Řidič (vozidla sk. B).

Náplň práce: Přímá práce s klienty s psychickým onemocněním s cílem udržet zdravotní stav a kondici klienta, udržet a zlepšovat jeho sebepéči. Podporuje klienty v aktivitách zvyšujících kvalitu jeho života s důrazem na jeho silné stránky a zotavení; Vede příslušnou dokumentaci související s činností, která vyplývá ze stanovené náplně práce.

PLATOVÉ ZAŘAZENÍ: dle NV č. 300/2019 Sb. -10. PT – dle odpracovaných let: 24.300,- až 35.820,- Kč při úvazku 1,0 + mimotarifní složky platu

Dále nabízíme: 5 týdnů řádné dovolené + 1 týden dodatková dovolená, příspěvek na stravování z FKSP, příspěvek na dopravu, profesní rozvoj, jednosměnný provoz od PO-NE /bez nočních směn/.

Nástup dle domluvy.

Přihláška do výběrového řízení:

- podmínkou zařazení do VŘ je zaslání profesního životopisu a motivačního dopisu na téma:
Jak můžu podpořit klienta v jeho zotavení?

Společnost
Domov Na cestě
Adresa
Předhradí
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 24 300 – 35 820 Kč / měsíc
Benefity: Příspěvek na dopravu, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Možnost občasné práce z domova, Dovolená více než 5 týdnů
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče, Zdravotní sestra
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.