Photon Energy is a leading solar energy solutions and services company covering the entire lifecycle of solar energy systems. We have built and commissioned solar power plants with a combined capacity of over 80 MWp across Europe and Australia, of which over 60 MWp are part of our own portfolio. Currently, we are developing over 700 MWp of photovoltaic projects (580 MWp in partnership with Canadian Solar) and building over 33 MWp, globally. Our Operations and Maintenance (O&M) division provides its services for over 300 MWp worldwide. Additionally, the subsidiary Photon Water Technology (PWT) focuses on developing and providing water purification, remediation and treatment systems for worldwide deployment. Photon Energy is headquartered in Amsterdam, the Netherlands and listed on the Warsaw Stock Exchange under the ticker symbol 'PEN'. The company has offices in Europe, Australia and South America. For more information, please visit www.photonenergy.com.

Junior Projektant fotovoltaických systémů

Co vás čeká

  • zpracování poptávky/výkazu výměr a jejich kontrola
  • zkreslování návrhu fotovoltaické elektrárny
  • spolupráce a koordinace s projekčními kancelářemi v zahraničí
  • podpora při zpracování prováděcí projektové dokumentace pro stavbu včetně elektro
  • části nízkonapětové (NN) a stejnosměrné (DC)
  • příprava optimálního návrhu fotovoltaické elektrárny ve speciálním software (PV-Syst)

Požadujeme

  • Elektrotechnické středoškolské vzdělání, studium na VŠ elektrotechnického zaměření případně absolovent
  • Nadšení pro práci ve fotovoltaice
  • Komunikační a organizační schopnosti
  • Zkušenosti v oblasti fotovoltaiky výhodou
  • Práce s programemy Autocad, MS Office
  • Práce v SW pro návrhy fotovoltaických systémů, např PVSyst výhodou
  • ŘP skupiny B
  • ČJ a AJ (nutno se umět domluvit)

Nabízíme

  • Práci na plný úvazek
  • Možnost pracovat v mezinárodním, dynamickém a mladém kolektivu
  • Ohodnocení odpovídající zkušenostem
  • Zajímavou a rozmanitou náplň práce
  • Možnost profesního i osobního rozvoje
  • Zaměstnanecké výhody (příspěvek na vzdělávání, 25 dní dovolené, flexibilní pracovní doba, Home Office, Multi Sport karta)

Společnost
Photon Energy Corporate Services CZ s.r.o.
Adresa
Karolinská 661/4, Praha – Karlín
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, Stavebnictví a reality, Strojírenství, Architekt, Elektroinženýr, Projektant, Konstruktér
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.