KV Final s.r.o. je česká, stabilní společnost, zabývající se výrobou a vývojem kovových dílů pro automobilový průmysl. Do našeho týmu v Doubí u Turnova, příp. v Ralsku - Kuřívodech a následně ve městě Spartanburg (USA) hledáme:

Seřizovač svářecích robotů – práce v USA

Náplň práce:

  • práce s roboty ABB, seřizování přípravků, svařovacích parametrů apod.
  • odporové svařování, clinchování
  • nastavení trajektorií robota, svařovacího zdroje
  • výměny spotřebních součástek robota
  • identifikace a odstranění poruch zařízení
  • zajištění spotřebního materiálu robota, či svářecího systému
  • zaučení operátorů při sériovém procesu, dohled nad výkonem a kvalitou
  • rozběh nových projektů
  • zajištění kvality výstupu, dohled, reakce v případě reklamací
  • správa svěřeného majetku
  • univerzální činnost v rámci závodu ve Spartanburgu, dle požadavků vedoucího závodu
  • zástup činností vedoucího závodu atd.

Požadujeme:

  • velmi dobrá znalost AJ
  • chuť pracovat tělem i duší a vždy na 100%
  • ochotu pracovat dlouhodobě v USA, 5 let a více
  • zájem o rozvoj české značky KV Final v USA
  • nejlépe SŠ vzdělání technický obor s maturitou / praxe v oboru
  • zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost a loajalita k firmě
  • ochotu k delší přípravné fázi v ČR, tj. práce v Doubí u Turnova nebo Ralsku – Kuřívody (blízkost bydliště Doubí u Turnova, Ralska - Kuřívody nutná)

Nabízíme:

  • dlouhodobou perspektivu, stabilní zaměstnání v silné společnosti
  • práce s moderními technologiemi
  • velmi nadstandardní finanční ohodnocení
  • rychlý rozvoj v mladém týmu, trvalý profesní růst a prohlubování kvalifikace
  • ubytování, letenky, dlouhodobá pracovní víza

Místo výkonu práce: Spartanburg, Old Greenville Rd. (Jižní Karolína, USA)

Termín nástupu: ihned nebo dle dohody

Doplňující informace:

  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • plný pracovní úvazek

Společnost
KV Final s.r.o.
Adresa
Spartanburg, Old Greenville Rd. (Jižní Karolína, USA), Spojené státy americké
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Firemní akce
Zařazeno: Strojírenství, Výroba a průmysl, Seřizovač/programátor CNC strojů
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

KV Final s.r.o., Ludmila Velasová
725 435 914