Zásilkovna vznikla před 10 lety jako technologický start-up. A přestože už dávno nejsme start-up, jsme super cool tým a míříme stále výš. Stáváme se technologickou firmou, která udává trendy nejen v ČR, ale v rámci celé EU. Zatím se nám to daří a rosteme rychlým tempem - přidej se k nám a budeš růst s námi!
Naším core businessem je digitální platforma a přeprava zboží od e-shopů v rámci naší franšízové sítě výdejních míst, která je jedna z největších v Evropě!

HLAVNÍ ÚČETNÍ / General Accountant

Do našeho finančního oddělení hledáme Hlavní účetní / General Accountant.

Pokud máš dlouhodobé zkušenosti v oblasti financí, baví tě čísla a přehledné tabulky a nebojíš se nalodit do kosmicky rychlé moderní firmy, pak jsi možná ten pravý/á do našeho týmu.

Požadujeme:

  • vysokoškolské vzdělání ekonomického směru
  • zkušenosti na pozici hlavní účetní min. 3 roky
  • velmi dobrou znalost účetní a daňové problematiky
  • analytické myšlení, samostatnost, a spolehlivost
  • proaktivní přístup, flexibilitu a chuť věci posouvat dál
  • dobrou znalost MS Excel, MS Word
  • znalost systému Pohoda výhodou
  • znalost AJ

Náplň práce:

  • zodpovědnost za účetní agendu 6ti českých společností
  • dohled nad měsíčními závěrkami
  • zpracování statistik (práce s interním systémem)
  • nastavování účetních postupů společnostem (metodika, směrnice)
  • příprava ročních závěrek
  • komunikace s auditory a daňovými poradci
  • vedení týmu účetních

Společnost
Zásilkovna s.r.o.
Adresa
Lihovarská 1060/12, Praha – Libeň
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá), Čeština (Pokročilá)
Benefity: Firemní akce, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost občasné práce z domova, Možnost si napracovat hodiny, Vzdělávací kurzy, školení, Dovolená 5 týdnů, Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování
Zařazeno: Administrativa, Ekonomika a podnikové finance
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Zásilkovna s.r.o., Markéta Bukačová