Agentura Paseo - prodáváme online reklamu, provozujeme internetové portály zaměřené na volný čas (Vyletnik.cz Kdykde.cz a další).

B2B Obchodník / account manager

Do Agentury Paseo hledáme opravdu dobrého obchodníka s chutí si vydělat a ambicí dotáhnout to na obchodního manažera.

Co ta práce obnáší?

Budeš v obchodním kontaktu, jak se stávajícími B2B klienty, tak aktivně oslovovat nové klienty a zpracovávat leady. Administrativu a obchodní podporu Ti zařídí back office manager, budeš se moc soustředit jen na svou práci.

Co požadujeme?

Chuť pracovat a vydělat si. Dostatek zodpovědnosti, nebát se komunikovat telefonicky, emailem ani osobně. Hlavní je chuť do práce a mít opravdový tah na branku. Zkušenosti jsou výhodou, ale nikoliv podmínkou.

Co nabízíme?

Skvělý provizní systém - hned víš kolik sis vydělal. Vysoké provize bez zastropování z každého prodeje, fixní část platu, finanční bonusy při dosažení konkrétních cílů. Pohodový kolektiv, mobil a notebook. Profesní růst, možnost sestavit si vlastní obchodní team, kterému budeš velet. Vše co neumíš a bude to k práci potřeba Tě naučíme.

Neváhej a využij této příležitosti - odpovíme každému!


Informace o pozici

Společnost
Agentura Paseo, s.r.o.
Adresa
Ke Stírce 338/51, Praha – Kobylisy
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Základní)
Plat
Plat: 25 000 – 50 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova, Individuální rozvržení pracovní doby
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, Prodej a obchod, Account Manager, Obchodní zástupce, Prodejce po telefonu/Telesales, Regionalní obchodní manažer, Manažer prodejního týmu, Obchodní referent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.


Agentura Paseo, Patrik Bukovský