Formel D je poskytovatel služeb pro automobilový průmysl a působí na celém světě. Vyvíjíme obecně uplatnitelné koncepce, ale i individuální řešení na míru pro všechny části hodnotového řetězce automobilového průmyslu – od vývoje přes výrobu až po poprodejní servis.
Společnost Formel D byla založena v roce 1993 a sídlí v Troisdorfu poblíž Kolína nad Rýnem. Dnes zaměstnáváme přes 12 000 lidí 45 národností ve více než 90 lokalitách v 22 zemích. Vášeň nás žene vpřed, profesionalita nás nutí vyniknout a týmový duch nám zajišťuje úspěch. Pracujeme v samotném jádru průmyslu, který nás každý den posouvá kupředu.

Asistent/ka Projektového manažera

Co vás čeká

  • Reporting statusu projektu,
  • Konsolidace informací týkajících se statusu v daném časovém rozvrhu
  • Administrativní činnost týkající se výstupů z projektových setkání
  • Příprava podkladů pro schůzky v rámci workshopů VWG
  • Spolupráce s ostatními odbornými útvary, včetně marketingu, aftersalesu, IT atd.
  • Komunikace s importéry a dealery na evropských trzích
  • Příprava na schůzky s nejvyšším managementem

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • Znalost z oblasti automobilového průmyslu s předchozí zkušeností
  • Znalost prostředí ŠKODA AUTO
  • Znalost ostatních zúčastněných stran v koncernu VW
  • Znalost z oblasti finančních služeb a produktů v automobilovém průmyslu
  • Znalost z oblasti distribuční strategie, řízení dealerské sítě, digitalizace prodejního procesu a showroomu, nařízení o blokové výjimce

Co vám můžeme nabídnout

  • Pestrou a aktivní práci
  • Milý pracovní kolektiv
  • Možnost pracovat v mezinárodní expandující společnosti
  • 25 dní dovolené
  • Zázemí dlouhodobě prosperující firmy
  • Příspěvky na jazykové kurzy, Stravenky v hodnotě 100kč

Jedná se o 5. měsíční projekt srpen - prosinec 2020 s možností přechodu na jiný projekt.

Společnost
Formel D Česká republika s.r.o.
Adresa
Mladá Boleslav
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na vzdělání
Zařazeno: Administrativa, Vrcholový management, Administrativní pracovník, Asistentka, Office Manager, Project Manager, Pracovník back office
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO, dohoda o pracovní činnosti
Zadavatel: Zaměstnavatel

Formel D Česká republika s.r.o., Dominik Forrester
Operation Recruitment & HR Marketing