Úspěšná zahraniční výrobní společnost hledá pro svoji kancelář v Brně pracovníka na pozici

UX/HMI designer (C, Python)

skvělá příležitost i pro kreativní juniorní kandidáty

Pracovní náplň:

- grafické vyjádření SW pro řízení strojů
- návrh a vývoj HMI pro framework SW
- vyhledávání optimálních technických řešení HMI za účelem dosažení maximální uživatelské přívětivosti
- spolupráce s vývojovým týmem, účast při implementaci

Požadujeme:

- SŠ/VŠ vzdělání (elektro, IT, automatizace)
- znalost programu C nutností, zkušenosti s PYTHONem výhodou
- zkušenosti s UX/HMI designem a jeho implementaci
- komunikativní znalost AJ
- zapálení pro oblast HMI designu, tvořivého a týmového ducha

Nabízíme:

- zázemí zavedené společnosti
- odpovídající mzdové ohodnocení + roční odměny
- penzijní připojištění, dotované stravování
- zvýhodněný telefonní tarif
- týden dovolené navíc

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka ODPOVĚDĚT, případně nás kontaktujte na mobil: 775 427 953. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Děkujeme.

Společnost
INVENT HR Consulting, s.r.o.
Adresa
Jihomoravský kraj
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Technika a vývoj, Elektroinženýr, Programátor, Vývojový inženýr, Pracovník výzkumu a vývoje, UX designer, Python vývojář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné i pro: ostatní.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.