Do komunikační agentury doblogoo z Vinohrad hledáme novou posilu do digitálního týmu na správu kampaní na sociálních sítích. Cílem je najít parťáka či parťačku, kteří nám pomůžou i nadále odvádět skvělou práci pro naše klienty.

Koho hledáme a co byste měli umět:
Kreativita a proaktivní přístup, pečlivost a být týmovým hráčem jsou základní předpoklady práce v doblogoo
Nastavování a optimalizace reklam na Facebooku/IG, LinkedIn
Práce s Google Analytics
Přehled o aktuálních trendech na sociálních sítích a v online komunikaci
Perfektní znalost češtiny a angličtiny
Minimálně 1 rok zkušeností se správou kampaní

Co vás čeká:
Správa a optimalizace reklam na sociálních sítích našich klientů
Spolupráce s social media content managerem, grafikem a account managery napříč agenturou
Nastavování KPIs a příprava strategií v oblasti social media pro jednotlivé klienty

Co za to dostanete:
Stabilní zázemí v komunikační agentuře na Vinohradech
Odměna 33 000 Kč + bonusy
Možnost HO několikrát měsíčně
Super kolegy a pohodovou atmosféru

Zaujalo vás to? Pošlete nám váš stručný životopis a domluvíme si osobní schůzku. Těšíme se!

Společnost
doblogoo s.r.o.
Adresa
Radhošťská 1942/2, Praha – Žižkov
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 30 000 – 33 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Dog-friendly office
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, Account Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

doblogoo s.r.o., Anna Dovillaire
724 060 440