Marius Pedersen a.s. je přední společností v České republice zabývající se moderními metodami hospodaření se všemi druhy odpadů a dalšími komunálními službami.

MANIPULAČNÍ DĚLNÍK - dělník třídící linky

V současné době hledáme pro naši dceřinou společnost NYKOS a.s. se sídlem ve Ždánicích zaměstnance na pozici:

Požadavky:
- dobrý zdravotní stav
- smysl pro zodpovědnost
- vysoké pracovní nasazení
- spolehlivost
- práce ve dvousměnném provozu

Náplň práce:
- vykonávat určené práce při zajišťování chodu třídícího střediska
- provádět manipulaci s odpadovými nádobami
- pečovat o svěřené prostředky a provádět jejich údržbu
- vykonávat práce dle pokynů vedoucího
- dodržovat provozní řád a bezpečnostní předpisy

Nabízíme:
- jistotu stabilní firmy
- dlouhodobý pracovní poměr na dobu neurčitou
- možnost dalšího vzdělávání
- nástup možný ihned nebo dle dohody

V případě zájmu kontaktujte paní Beranovou na tel. 702 808 250, použijte odpovědní formulář nebo přijďte na naší provozovnu ve všední dny v čase od 8:00 do 15:00.

Společnost
Marius Pedersen a.s.
Adresa
Ždánice
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Zařazeno: Řemeslné a manuální práce, Služby, Doprava, logistika a zásobování, Dělník, Závozník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.