Marius Pedersen a.s. je přední společností v České republice zabývající se moderními metodami hospodaření se všemi druhy odpadů a dalšími komunálními službami.

DĚLNÍK/DĚLNICE TŘÍDÍCÍ LINKY

V současné době hledáme pro naši dceřinou společnost NYKOS a.s. se sídlem ve Ždánicích zaměstnance na pozici

MANIPULAČNÍ DĚLNÍK/DĚLNICE TŘÍDÍCÍ LINKY

Náplň práce:

  • vykonávat určené práce při zajišťování chodu třídícího střediska
  • provádět manipulaci s odpadovými nádobami
  • pečovat o svěřené prostředky a provádět jejich údržbu
  • dodržovat provozní řád a bezpečnostní předpisy
  • práce je vhodná i pro ZTP a ženy

Nabízíme:

  • jistou práci ve stabilní společnosti, kde se můžete dále rozvíjet a realizovat
  • dlouhodobý pracovní poměr na dobu neurčitou
  • vícesložkový plat s pevnou a pohyblivou složkou s garancí výplaty vždy k 15. dni měsíce
  • systém firemních benefitů (mobilní telefon vč. možnosti sjednání rodinné smlouvy se zvýhodněnými tarify, osobní Benzina karta se zvýhodněnými cenami pohonných hmot, firemní půjčky s nízkými úrokovými sazbami, atd.)
  • možnost zaškolení a následného zvyšování profesní kvalifikace hrazené zaměstnavatelem
  • bonus při získání nových kolegů do týmu
  • bezpečné pracovní prostředí a kvalitní pravidelně udržované ochranné pomůcky

Požadavky:

  • dobrý zdravotní stav
  • smysl pro zodpovědnost
  • spolehlivost
  • práce ve dvousměnném provozu

V případě zájmu kontaktujte paní Beranovou na tel. 734 411 454, zanechte nám kontakt prostřednictvím odpovědního formuláře, nebo přijďte na naší provozovnu ve všední dny v čase od 8:00 do 15:00.

Adresa: Ždánice 170, Kostelec nad Černými lesy, PSČ 281 63

Společnost
Marius Pedersen a.s.
Adresa
Ždánice
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na vzdělání, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Firemní akce
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování, Řemeslné a manuální práce, Služby, Závozník, Dělník, Popelář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, dohoda o pracovní činnosti (DPČ), jiné
Zadavatel: Zaměstnavatel

Praxe a stáže, pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné i pro: tělesně postižení.

Pozice je vhodná i pro důchodce.

NYKOS a.s. Ždánice, Nebovidy, Daniela Beranová