Actum Digital patří do WMC Group a.s., skupiny českých firem s mezinárodní působností v oblasti IT, reklamy a služeb v oboru jachet a houseboatů.

Právník/čka v IT branži

Tato pozice je vynikající příležitost pro absolventy se zájmem o pracovní, korporátní a občanské právo v IT odvětví, reklamě a turismu. Také uvítáme někoho s roční praxí.

Náplň práce:

U nás se podíváš na druhou stranu břehu a zažiješ fungování právního oddělení a celé skupiny firem zevnitř. Budeš mít možnost ovlivnit nastavování procesů a podílet se na tvorbě právních dokumentů. Naše právní oddělení má docela široký záběr a nudit se zde určitě nebudeš. Na začátku Ti svěříme jednodušší věci, u kterých budeš moci nakouknout do různých oddělení našich společností. Na starosti budeš mít např. dohody o mlčenlivosti nebo smlouvy s dodavateli, setkáš se ale i s pracovním právem a jednoduchými korporátními dokumenty. V rámci své práce budeš jednat nejen s kolegy z různých oddělení, ale časem také přímo s dodavateli a klienty. Po zapracování Ti podle zkušeností a šikovnosti rádi svěříme i složitější záležitosti, včetně reklamního, případně softwarového práva.

Pracovní prostředí a požadavky:

Už při vstupu k nám na tebe dýchne neformální atmosféra a dress code. Od prvního dne Ti budou pomáhat zkušenější kolegyně v právním oddělení, které Ti vysvětlí vše, co je potřeba. Naše společnost má mezinárodní působnost i prostředí. Proto je nezbytné, abys ovládal anglický jazyk včetně právní terminologie, a to na plynulé úrovni. Velkou výhodou Ti bude i němčina a znalost německého práva.

K tomu budeš ještě potřebovat:

  • Schopnost obhájit si svůj názor
  • Pečlivost, samostatnost a schopnost zorganizovat si různé úkoly
  • Týmového ducha a zodpovědnost za svoji práci
  • Schopnost vysvětlit právní problém jasně a stručně člověku, který o právu ví mnohem méně, než Ty
  • Předchozí praxe z advokátní kanceláře Ti bude velkou výhodou

Najdeš nás v prostorách nových budov naproti metra Nádraží Holešovice, kde na tebe čeká mimo jiné běžecká dráha, relax zóny a firemní kavárna.

Společnost
Actum, s.r.o.
Adresa
Plynární 1617/10, Praha – Holešovice
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Možnost delšího neplaceného volna, Children-friendly office
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Média, reklama a PR, Právní služby
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné i pro: ostatní.