Euromedia Group, a. s., patří mezi největší firmy působící na knižním trhu v České republice. Vlastní nakladatelské značky Kalibr, Ikar, Odeon, Universum, YOLI, Esence, Pragma, Laser, Brána, Listen a Pikola. Do našeho portfolia patří Knihkupectví LUXOR i knižní e-shop www.booktook.cz. Stále rosteme, a proto hledáme nové kolegy do našeho týmu. Přidejte se k nám!

Referent/ ka výroby

Co Vás čeká za práci?

· zpracování a likvidace tuzemských + zahraničních faktur (knihy + audioknihy), přefakturace

. příprava objednávek pro tiskárny (Word)

. evidence objednávek za sazbu a zadávání cen do Heliosu

. zahraniční smlouvy – zadávání specifikace a cen do Heliosu

. kontrola smluv za tisk

. přeobjednávání rozsahů v tiskárnách

. kontrola expedic - TBB, kontrola katalogů, kontrola edičního plánu

. vedení knihovny v odd.výroby

. komunikace se sazeči, tiskárnami

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

· SŠ vzdělání

· práce s PC (Helios, Word, Excel)

· pečlivost, přesnost, samostatnost, zodpovědnost, komunikativnost

· časovou flexibilitu

· základy anglického jazyka

· zkušenost na podobné pozici a přehled v polygrafii a grafice vítány

Nabízíme:

· Zajímavá práce u nejsilnějšího hráče na knižním trhu

· Kreativní a zodpovědnou práci

· Odpovídající finanční ohodnocení

· Firemní benefity

Společnost
EUROMEDIA GROUP, a.s.
Adresa
Nádražní 896/30, Praha – Smíchov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Zařazeno: Administrativa, Vydavatelství, tisk a polygrafie, Administrativní pracovník, Referent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

EUROMEDIA GROUP a.s.
Nádražní 896/30, 150 00 Praha 5, CZ
296 536 935