Trend v oblasti bydlení je jasný – vnímání nájemního bydlení se mění a poptávka stále roste. Naše služby zjednodušují život pronajímatelům nemovitostí i těm, kteří si bydlení hledají. Provozujeme inzertní portál UlovDomov.cz a prémiovou službu Ideální nájemce. Majitelům zajišťujeme veškerý servis spojený s pronájmy, od inzerce až po převzetí všech rizik – pečujeme již o více než 1 250 bytů a bydlí s námi přes 2 800 podnájemníků. S našimi službami ale míříme mnohem dál, protože trh pronájmů má velký potenciál a my si tuto příležitost nenecháme ujít.

Do UlovDomov.cz hledáme šéfa financí (CFO)

Ahoj, jsem Martin Březina a před šesti lety jsem založil společnost UlovDomov.cz, kterou aktuálně vedu. Do svého nejužšího manažerského týmu hledám CFO, který nám pomůže dostat výsledky společnosti na další level.


V rámci našich služeb provozujeme inzertní portál UlovDomov.cz a službu Ideální nájemce. Majitelům se staráme o více než 1 250 bytů v hodnotě přes 6 miliard korun, u kterých zajišťujeme celý proces pronájmu a správy.


Naše finance jsou velmi komplexní – od plateb nájemného, zálohových plateb na energie, internetu, přes pojištění, až po platby související s opravami bytů. V této oblasti máme velký prostor pro zvýšení efektivity a tato výzva čeká právě na našeho nového CFO.


Zároveň potřebujeme vybalancovat přístup k rychlé expanzi a dlouhodobě udržitelnému růstu společnosti. Navíc máme na stole několik zajímavých nápadů na produktový rozvoj – ty budeš člověkem, který zásadním způsobem ovlivní naše budoucí směřování. Pomůžeš nám namodelovat scénáře budoucího vývoje a propočítat jejich dopad na ekonomiku firmy.

Co tě u nás čeká?

 • Budeš zodpovědný za vedení nově propojeného oddělení ekonomického, účetního a vyúčtovacího týmu – celkem 10 lidí.
 • Budeš mít na starosti řízení nákladů a analýzu marží.
 • Budeš zpracovávat podklady pro tvorbu finančního plánu, úzce spolupracovat s dalšími odděleními a společně nastavovat budgety.
 • Tvojí odpovědností bude připravovat měsíční report pro board.
 • Budeš zodpovědný za optimalizaci procesů a identifikaci prostoru pro inovace v rámci firemních financí.
 • Budeš spolupracovat na projektech napříč celou firmou – tvořit modely pro budoucí rozvojové scénáře a další datové analýzy, na základě kterých budeš dávat svá doporučení.

Bude nám to spolu klapat, pokud:

 • máš alespoň tři roky zkušeností z Velké čtyřky nebo podobné společnosti a výhodou je, pokud jsi působil na pozici CFO i v menší firmě
 • máš ekonomické vzdělání a základní přehled v účetnictví a daních
 • znáš perfektně Excel a kontingenční tabulky ti nedělají problém
 • máš byznysové uvažování, které uplatníš zejména v rámci diskuzí nejužšího vedení firmy
 • se umíš přizpůsobovat změnám – naše firma dynamicky roste a pokrok kupředu a změny jsou naším přirozeným prostředím
 • máš skvělé komunikační schopnosti – čeká tě spolupráce napříč všemi odděleními i prezentování výsledků na celofiremních meetinzích.

Chceš do toho s námi šlápnout?

Dej nám o sobě vědět, připoj svůj životopis (nebo odkaz na LinkedIn) a pár slov o sobě. V nejbližších dnech se ti ozveme a pozveme tě na kafe k nám do UlovDomov.cz na Miladu Horákovou 13.


Informace o pozici

Společnost
UlovDomov.cz s.r.o.
Adresa
Milady Horákové 1957/13, Brno – Černá Pole
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce, Dog-friendly office, Vyhrazený čas na inovace
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Stavebnictví a reality, Finanční ředitel/manažer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

UlovDomov.cz s.r.o., Markéta Hudáková