Vedoucí výroby

Český výrobce a velkoobchod kancelářských potřeb hledá zaměstnance na pozici "Vedoucí výroby"

Náplň práce:

-řízení, vedení, kontrola a organizace práce více jak 50ti pracovníků výroby

-plánování výroby a zajištění plnění výrobního plánu

-zodpovědnost za práci podřízených pracovníků a dodržování pracovních procesů

-zodpovědnost za efektivitu výroby, kvalitu výrobků a dodržování BOZP

-zpracování evidence a příjmu výrobků a zpracování úkolových listů

Očekáváme:

-minimálně SŠ vzdělání

-praxi na vedoucí pozici, zkušenost s vedením většího kolektivu pracovníků

-asertivitu, odolnost vůči stresu a tah na branku

-pozitivní myšlení a aktivní přístup k řešení problémů

-výborné organizační schopnosti a logické myšlení

-smysl pro pořádek a čistotu

-uživatelskou znalost práce na PC

Nabízíme:

-zázemí zavedené, stabilní, rozvíjející se výrobní české firmy

-samostatnou práci s vysokou mírou odpovědnosti

-pevnou složku mzdy s motivačním ohodnocením výsledků a aktivity

-možnost seberealizace a dlouhodobého pracovního uplatnění

-příjemné prostředí v novém, moderním areálu firmy

-nástup možný ihned

Společnost
KAMPI OFFICE, s.r.o.
Adresa
U Kyjovky 3931/7, Hodonín
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 25 000 – 30 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Závodní stravování, Kafetérie
Zařazeno: Vrcholový management, Výroba a průmysl, Výrobní ředitel/manažer, Mistr, Plánovač výroby, Vedoucí výroby, Supervizor výroby
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné i pro: ostatní.