GIT Consult je personálně poradenskou společností a v procesu náboru zaměstnanců zastává roli nezávislého poradce.

GIT si udržuje dlouholeté know-how v oblasti náboru specialistů, a to od roku 2000.

Security Architect

Náš klient je významným dodavatelem informačních a komunikačních systémů a aplikací se zaměřením na konvergentní sítě, jejich služby a bezpečnost.

Baví Vás analyzovat slabá místa? Neunikne Vám žádný detail? Baví Vás hledat řešení a navrhovat ucelený systém IT zabezpečení? Chtěli byste být členy skupiny odborníků zabývající se bezpečnosti informací a pracovat na velmi zajímavých komerčních i vládních projektech?

Vaším úkolem bude přinést zjednodušení, inovaci a užitek našim klientům.

Náplň práce:

- Konzultační činnost v oblasti architektur bezpečnosti, stanovování cílů, postupů a priorit, identifikace rizik a návrhy nápravných opatření.

- Návrh a rozvoj bezpečnostních architektur, šíření bezpečnostního povědomí u zákazníků z různých oblastí.

- Provádění bezpečnostních auditů a GAP analýz souladu ICT prostředí zákazníků s požadavky příslušných regulatorních předpisů.

- Účast na interních procesech stanovování strategických cílů společnosti, rozvoje produktového portfolia, interní oponentury dodávaných bezpečnostních projektů.

- Podpora obchodních aktivit se zaměřením na bezpečnostní dodávky, účast na jednáních a na tvorbě nabídek.

Kvalifikační požadavky:

- Máte zkušenosti minimálně 3 roky na stejné nebo obdobné pozici (zkušenosti s návrhem architektur v různých oblastech ICT)

- Ovládáte problematiku IT bezpečnosti v celé škále možného nasazení od zabezpečení sítí, serverů, koncových stanic, mobilních zařízení až po bezpečnost hybridního a cloudového prostředí

- Rozumíte moderním technologiím a principům zavedení orchestrace a automatizace v řízení bezpečnosti

- Výhodou je přesah znalostí i do organizační bezpečnosti a uvítáme také zkušenosti s problematikou bezpečnostního testování a analýzou bezpečnostních incidentů

- Jste držitelem bezpečnostní certifikace typu CISSP, eventuálně CISA, CISM, CEH

- Výhodou je vyšší stupeň některé z technologických certifikací světových bezpečnostních či síťových výrobců (preferováno Cisco, Check Point, VMware, Microsoft, F5 apod.)

- Znáte regulatorní předpisy v oblasti bezpečnosti (ZKB, GDPR, PCI DSS, PS apod.)

- Orientujete se ve standardech, doporučeních a metodikách pro oblast bezpečnosti organizací a sdružení jako ISO/IEC 27k, NIST, SANS, OWASP, CIS apod.

- Mluvíte anglicky na středně pokročilé úrovni (B1-B2)

Nabízíme:

- Služební vůz i pro soukromé účely

- Možnost spolupráce se seniorními bezpečnostními konzultanty

- Práci se špičkovými technologiemi

- Zázemí stabilní IT firmy s dlouholetou tradicí

- Flexibilní pracovní doba a možnosti Home Office

- 25 dnů dovolené

- 5 sickdays

- Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění

- Firemní kurzy angličtiny

- Pojištění odpovědnosti zaměstnanců za škody způsobené zaměstnavateli

- Firemní akce

- Kariérní rozvoj

Čeho si u nás nejvíce cení naši zaměstnanci?

- Stabilního zázemí s možností seberealizace a osobního rozvoje

- Otevřeného přístupu a přátelské atmosféry

- Profesionálního, zodpovědného a svědomitého týmu

Společnost
GIT Consult Czech s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Firemní akce, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost občasné práce z domova, Vyhrazený čas na inovace, Vzdělávací kurzy, školení, Dovolená 5 týdnů, Zdravotní volno/sickdays, Bonusy/prémie, Příspěvek na dovolenou, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Sleva na firemní výrobky/služby, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Občerstvení na pracovišti, Stravenky/příspěvek na stravování
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.