Česká finanční skupina Partners se z největší finančněporadenské společnosti na trhu rozrostla o vlastní investiční společnost, životní pojišťovnu, a v dohledné době i penzijní společnost. Součástí finanční skupiny Partners je i společnost Partners media. Provozuje největší český portál o financích Peníze, na který měsíčně přijde 2 milionu čtenářů, vydáváme časopisy FINMAG a HEROINE s nákladem 10.000 kusů a k nim taky weby Finmag a Heroine. K tomu všemu stavíme digitální agenturu. A protože to všechno ve stávajícím týmu nestíháme prodávat, hledáme:

Technická podpora obchodního oddělení v mediálním vydavatelství:

Náplň práce

  • příjem a zpracování inzertních objednávek
  • zadávání objednávek do interních systémů a jejich správa
  • správa inzertních kampaní v reklamním systému SAS (nasazení, sledování, statistiky)
  • komunikace s klienty (podklady, statistiky)
  • podpora obchodního oddělení.

Co od tebe očekáváme?

  • Znalost SAS - reklamní systém / středně pokročilý/
  • Nadstandardní znalost Microsoft Excel,
  • Znalost Dropbox, One Drive,
  • Schopnost samostatné práce s Google Analytics
  • Výborné komunikační dovednosti (asertivita, empatie…)
  • Čeština – rodilý mluvčí
  • Angličtina - pokročilý
  • Organizace práce
  • Samostatnost, důslednost, zodpovědnost
  • Ochota učit se nové věci
  • Proaktivní přístup, dodržování dohod, pečlivost

Nejsme korporace, promluvit si s majitelem proto není sci-fi. Nejsme ani start-up. Takže vás neupapírujeme, ale máte jistotu, že tady budeme i za tři měsíce. Jo, i v téhle době!

U nás poznáš jedinečnou kulturu pracovního prostředí, kde má každý možnost přeměnit svůj sen v realitu. Buď součástí společnosti Partners media.

Na pracovišti jsou fajn kolegové, přátelská atmosféra, lidský přístup. Nabízíme pěkné kanceláře v Praze na Chodově, dobrou kávu, stravenky, středeční obědy zdarma. Podporujeme školení i individuální výuku AJ na pracovišti a využít můžeš další z řad firemních benefitů. A pokud budeš potřebovat klid na práci, home-office to jistí!

Společnost
Partners Financial Services, a.s.
Adresa
Türkova 2319/5b, Praha – Chodov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Zdravotní volno/sickdays, 13. plat, Možnost si napracovat hodiny, Dog-friendly office, Vyhrazený čas na inovace
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, Služby, Account Manager, Marketingová komunikace, Media Planner, Specialista marketingu, DTP operátor, Online Marketing
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel