Jsme personálně poradenská společnost zaměřená na Executive search,poradenství v oblasti HR na management a Top pozice. Spolupracujeme s významnými tuzemskými i zahraničními klienty, kterým zajišťujeme komplexní, na míru šitý personální servis. Stavíme na dlouhodobém partnerství jak s klienty - obchodními partnery, tak s kandidáty.

IT Consultant/Analytik/Tester junior

Pro našeho klienta, stabilní mezinárodní společnost působící v oblasti financí a bankovnictví, hledáme vhodné kandidáty na pozici IT Consultant/Analytik/Tester junior - vhodné i pro studenty.

Náplň práce:

  • Dokumentace a testování interních analytických nástrojů společnosti
  • Aktivní zlepšování uživatelské dokumentace a funkční specifikace daných interních analytických nástrojů s ohledem na vnitřní bezpečnost společnosti
  • Seznámení se s konkrétními analytickými nástroji, následná klasifikace jejich užívání
  • Tvorba přehledu interních analytických nástrojů
  • Vylepšování uživatelské dokumentace nástrojů s ohledem na specifické požadavky dokumentace
  • Vylepšování stávajícího základního kódu skrze organizační změny a refaktoring

Požadujeme:

  • Dobré komunikační/písemné dovednosti v anglickém jazyce
  • Znalost Pythonu, SQL, MS Office
  • Znalost finančních trhů a základy statistiky výhodou
  • Zodpovědnost, spolehlivost, proaktivní přísup
  • Analytické myšlení

Nabízíme:

  • Možnost získat praxi v oboru
  • Možnost navrhovat změny a aktivně se podílet na procesech
  • Zázemí stabilní společnosti se skvělým jménem na světovém trhu
  • Možnost navázat dlouhodobou spolupráci
  • Pružnou pracovní dobu
  • Prostředí moderní kanceláře
  • Motivující finanční ohodnocení

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte zaslat své CV. Děkujeme.

Billanc Partners

Společnost
BILLANC PARTNERS ČR, s.r.o.
Adresa
okres Hlavní město Praha
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Možnost občasné práce z domova, Individuální rozvržení pracovní doby
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IT konzultant
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Pozice je vhodná i pro absolventy.

BILLANC PARTNERS ČR, s.r.o., Aneta Brunerová