Naším klientem je globálně působící společnost - přední světový výrobce (vendor) IT technologií a současně poskytovatel IT služeb s vysokou mírou přidané hodnoty.

DMS Expert Sales/DMS Presales Consultant

Co vás čeká

Vaším prvotním úkolem bude aktivní spolupráce s jednotlivými Account Managery při prodeji služeb typu ECM/DMS. Ve společnosti budete zastávat pozici obchodně-technického specialisty zodpovědného za prodejní a produktovou strategii ve výše uvedeném segmentu služeb. Podívejme se trochu podrobněji na to, o čem tato pozice je:

  • Presales a post sales podpora zákazníků v úzké spolupráci s obchodníky
  • Vlastní konzultativní prodej zaměřený na úspěšné dotažení jednotlivých obchodních případů do konce
  • Participace na přípravě nabídek
  • Rozvoj dlouhodobých partnerských vztahů s externími dodavateli
  • Sledování a analýza trhu služeb v oblasti ECM/DMS
  • Prezentace společnosti na odborných fórech, seminářích apod.
  • Prezentace technické části nabídky zákazníkům
  • Aktivní návrhy a doporučení pro obchodní tým s cílem identifikovat v jejich portfoliu příležitosti, kam by se daly služby typu ECM/DMS prodat
  • Aktivní participace na produktovém vývoji, uzavírání strategických partnerství s třetími stranami (subdodavateli) apod.
  • Tato pozice pokrývá ČR a SK
  • Jedná se o pozici "pod prodejními KPI". Budete mít obchodní plán zahrnující prodej ECM/DMS v rámci celé společnosti a bude záležet na vás, zda toho dosáhnete svými vlastními aktivitami nebo využijete na maximum potenciál prodejního týmu (kterému budete aktivně s prodejem pomáhat).

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • Zkušenosti s prodejem služeb podobného charakteru (ECM/DMS...)
  • Hledáme zkušeného obchodníka/konzultanta - schopného fungovat podle principů konzultačního prodeje
  • Hledáme člověka s orientací na trhu DMS řešení. Někoho, kdo zná trendy, má přehled o nabídce na trhu a hlavně ví, jak se tato služba prodává
  • Potřebujete dobrou angličtinu
  • Potřebujete mít dobrý všeobecný vhled do IT trendů a technologií
  • Zkušenosti s presales aktivitami výhodou
  • Tato pozice Vám nabídne výjimečnou možnost seberealizace, neboť dostanete možnost se podílet na konečné podobě nabízených řešení. Výsledný produkt bude do značné míry vaše dítě...

Co vám můžeme nabídnout

  • U našeho klienta naleznete příjemné prostředí, kde si nikdo na nic nehraje a všichni tvoří jeden tým
  • Nabízíme možnost pracovat s profesionálními produkty a s možností využití zázemí mezinárodní společnosti
  • Motivující platové ohodnocení včetně výhod typu home office (jak jinak v dnešní době :-)), pružné pracovní doby, sick days, stravenek a služebního auta i k soukromým účelům
  • Vaše pracovitě bude v moderním kancelářském komplexu s vyhrazeným parkovacím místem
  • Nabízíme zodpovědnou, ale rozmanitou práci, která vás bude rozvíjet a dá vám možnost posouvat se dál

Zájemcům rád poskytnu bližší informace. Neváhejte mě kontaktovat, garantuji maximální diskrétnost, objektivitu a odborný vhled do této pozice. Mám jasnou představu o všech plusech i rizicích této role.

Společnost
KP2 Czech Republic s.r.o.
Adresa
Hlavní město Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 70 000 – 100 000 Kč / měsíc
Benefity: Auto i pro soukromé účely, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, Prodej a obchod, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Account Manager, Obchodní zástupce, Obchodní ředitel/manažer, Key Account Manager, Business Development Manager, IT analytik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura