Naší partnerskou společností je významný integrátor podnikových IS. Aktuálně hledáme vhodného kandidáta na pozici IT Analytika pro ERP (Helios Green).

Náplň práce:

  • Analýza a zpracování požadavků zákazníka.
  • Analýza podnikových a ekonomických procesů zákazníka a návrh možných řešení.
  • Podílení se na rozvoji produktů (aplikací a rozšíření IS), komunikace s programátory.
  • Podpora běžících systémů.

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání ekonomického nebo technického směru, v případě SŠ relevantní praxi.
  • Znalost a schopnost práce s analytickými nástroji.
  • Analytické schopnosti.
  • Samostatnost a zodpovědnost.

Nabízíme:

  • Samostatnou a odpovědnou práci.
  • Motivující platové ohodnocení.
  • Zázemí stabilní české společnosti s tendencí růstu.
  • Odborný růst.

Společnost
acantha, s.r.o.
Adresa
Ostrava
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Příspěvek na dovolenou, Manažerský motivační program, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IT analytik, Ekonom, IT konzultant, Konzultant
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Personální agentura