Barton Consulting je specializovanou agenturou zaměřenou na vyhledávání IT a finančních odborníků pro klienty z řad prestižních českých i zahraničních společností. Poskytujeme profesionální služby v oblasti recruitmentu a executive search založené na dlouholetých zkušenostech se zprostředkováním zaměstnání na manažerské i úzce specializované pozice.

Za více než deset let jsme našli nové zaměstnání stovkám odborníků.

V této chvíli aktuálně poptáváme následující pozici:

IT Business Analytik - Finance&Banking

Pro našeho klienta, stabilní finanční společnost, hledáme IT Business Analytiky do různých týmů.

Co vás čeká

• Analýzy požadavků procesů a potřeb
• Návrhy schematických diagramů částí nebo celků IS či aplikací
• Analýzy technického provedení i funkčních požadavků, případně zohlednění legislativních podmínek
• Tvorba a údržba dokumentace, včetně datových struktur
• Spolupráce na zadání s business útvary a IT
• Spolupráce s ostatními analytiky, interními zadavateli a s navazujícím technickým týmem
• Koordinace realizačních týmů při integračních testech a podpora testů

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

• VŠ vzdělání (technického směru)

• předchozí relevantní praxe a zkušenosti s modelováním velkou výhodou
• dobrá znalost XML, SQL
• znalost UML, BABOK, ITIL...
• analytické myšlení, komunikační schopnosti, vysoké pracovní nasazení, flexibilita
• očekáváme zodpovědný přístup, samostatnost
• znalost AJ na úrovni čtení technické dokumentace

Co vám můžeme nabídnout

• tým příjemných a profesionálních kolegů a kolegyň
• čeká na vás zajímavá a smysluplná práce na rozsáhlých projektech
• máte možnost být u projektů od nabídky až po realizaci, získat technické know-how
• budete mít k dispozici nové aplikace a nástroje
• pružná pracovní doba
• benefity jako stravenky, Multisport kartu, Cafeterii, 25 dní dovolené + možnost čerpat dalších 6 dní volna v roce, možnost práce z home officu, příspěvky na důchodové připojištění a životní pojištění atd.

Společnost
BARTON Consulting s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IT analytik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Personální agentura

Pozice je vhodná i pro absolventy.