Pro našeho významného a prestižního klienta, výrobní společnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici:

Head of Project Management - AUTOMOTIVE

HLAVNÍ ZODPOVĚDNOSTI:

  • řízení project management týmu (cca 10 lidí)
  • zodpovídá za organizaci všech aktivit k úspěšnému zvládnutí všech milníků projektu ve stanoveném časovém plánu

HLAVNÍ ČINNOSTI:

  • plánuje a organizuje veškeré aktivity project management týmu za účelem plnění stanovených cílů a termínů
  • koordinuje jednotlivá oddělení pro zajištění plnění časového plánu projektů
  • zajišťuje předávání potřebných informací o projektu mezi jednotlivými odděleními
  • kontroluje plnění úkolů jednotlivých oddělení, informuje v případě nedodržování termínů
  • sleduje a kontroluje soulad s požadavky zákazníka
  • pravidelně reportuje o průběhu a plnění projektů a dodržování rozpočtů

POŽADUJEME:

  • vysokoškolské vzdělání technického / ekonomického směru
  • vysoká úroveň obecných technických znalostí
  • komunikativní znalost AJ a NJ podmínkou, včetně technické terminologie
  • praxe v projektovém řízení (alespoň 5 roky)
  • praxe z automobilového průmyslu - PODMÍNKOU
  • manažerské & komunikační dovednosti

NABÍZÍME:

  • zajímavé finanční ohodnocení včetně bonusového systému
  • zajímavá náplň práce
  • zázemí v moderním prostředí výrobní firmy
  • další vzdělávání
  • práce se špičkovou technologii

Pro další informace nás neváhejte kontaktovat.

Pokud Vás tato pozice zaujala, pošlete nám svůj aktualizovaný životopis v AJ.

Společnost
Doctor Talent
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá), Angličtina (Středně pokročilá), Němčina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Nadstandardní lékařská péče, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na vzdělání, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny, Vyhrazený čas na inovace, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Vrcholový management, Výroba a průmysl, Project Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura