JSME IMI PRECISION ENGINEERING - UDRŽUJEME SVĚT V POHYBU!

Pojďte pracovat se skvělými lidmi, můžete se hodně naučit a práce Vás bude bavit!

Jsme světový lídr v oblasti technologií přesného řízení médií a pohybu. Dodáváme skvělá řešení pro naše zákazníky zabývající se nejnáročnějšími technickými úlohami ve světě. Posouváme svět vpřed!

Více informací o nás najdete na: www.hybemesvetem.cz

Operátor strojů - vstřikolisy - 30.000,- až 35.000,-Kč

Jste šikovný / šikovná a chcete udělat další krok ve své profesní kariéře?

Přijďte k nám pracovat na vstřikovací lisy :-)

Požadujeme

  • zkušenost s prací na strojích
  • pečlivost a samostatnost
  • ochota zaučit se
  • ochota pracovat na směny

Náplň práce

  • obsluha strojů Engel, Rico, Arburg a další
  • začišťování kusů ze vstřikolisů
  • doplňování materiálu do strojů
  • kontrola kvality výrobků
  • provádění seřizování, rozjezd a optimalizace strojů v rámci svých schopností

Nabízíme

  • stabilní pracovní uplatnění
  • čisté a moderní pracovní prostředí
  • 5 týdnů dovolené
  • autobusovou dopravu z centra Brna ZDARMA
  • možnost profesního růstu
  • dotované závodní stravování

Společnost
IMI International s.r.o.
Adresa
Evropská 852, Modřice
Požadované vzdělání: Základní
Plat
Plat: 30 000 – 35 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce
Zařazeno: Řemeslné a manuální práce, Strojírenství, Dělník, Operátor CNC strojů, Operátor výroby
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

IMI International s.r.o., Dana Orlická