• Jsme silná, stabilní mezinárodní společnost, ve které se naši zaměstnanci nemusí bát, co bude zítra.
  • Máme rádi kvalitně odvedenou práci a ctíme hodnoty, které se vyznačují vzájemnou důvěrou k našim zaměstnancům i zákazníkům a profesionálním přístupem.
  • Moderní technologie a inovace nám nejsou cizí, naopak na ně klademe velký důraz.
  • Dáváme možnost vyrůst talentovaným a šikovným z nás.
  • Jsme Greiner Assistec, jsme tým lidí, kteří myslí netradičně...

Do našeho týmu hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Finanční a Controlling manažer

Náplň práce

  • Odpovědnost za činnost oddělení controllingu
  • Vedení firemního financování a výkaznictví
  • Reporting finančních dat vedení společnosti
  • Plánování rozpočtů a výhledů, vytváření finančních analýz
  • Zajištění správného nákladového účetnictví a systému vnitřní kontroly včetně investic
  • Včasná identifikace odchylek od cílů s navržením možných protiopatření
  • Odpovědnost za dosažení stanovených cílů a profitabilitu společnosti
  • Přehled o aktuálních změnách finanční legislativy
  • Komunikace s daňovými poradci, bankami a auditory

Požadujeme

  • Vynikající znalost českých GAAP
  • Zkušenosti s nákladovým účetnictvím ve výrobním prostředí
  • Uživatelské dovednosti SAP FICO
  • Zkušenosti s IFRS
  • Zkušenosti s řízením likvidity (krátkodobé / střednědobé)
  • Vynikající analytické schopnosti, preciznost, spolehlivost, komunikativnost
  • Schopnost dívat se na věc s nadhledem se zachováním citu pro detail
  • Zkušenosti s řízením malého týmu
  • Schopnost orientace v procesech
  • AJ slovem i písmem
  • NJ výhodou

Nabízíme

  • zázemí silné mezinárodní společnosti
  • mzdu odpovídající nabízené pozici
  • služební automobil
  • pozice je součástí TOP MANAGEMENTU firmy
  • 13., 14. mzdu
  • 25 dní dovolené
  • Příspěvek na dopravu do zaměstnání
  • příspěvek na stravování
  • životní a penzijní pojištění
  • řadu dalších sociálních výhod

Společnost
greiner assistec s.r.o.
Adresa
Březová
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Příspěvek na dovolenou, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, 13. plat, Zahraniční pracovní cesty, Účast na zahraničních konferencích
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Vrcholový management, Financial Controller, Finanční ředitel/manažer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel