Vaše kariera po maturitě může začít právě u nás, tak nám věnuj pár minut a pokud jsme tě zaujaly neváhej a přijď si s námi pokecat :)

Náplň práce:

o Pomáhat klientům v nastavení jejich finanční strategie a optimalizace nákladů
o Budovat a rozvíjet dlouhodobé vztahy s klienty, založené na vzájemné důvěře
o Poznávat příběhy úspěšných a podporovat podporovat jejich další úspěchy
o Spolupracovat s kolegy a tím pomoci ke spokojenosti klientům - podnikatelům
o Řídit si svou prácu a být za sebe zodpovědný/á.
o Chcete být obchodníkem nebo ste úlnej nováček se zájmem poznat nový obor
o Pracovní doba po/pia 8:30 - 17:30, víkendy si užiješ s rodinou nebo s přáteli :)

Co od Vás očekáváme:

o Úspěšně ukončené vzdělání, minimálně maturita je však nutností
o Příjemné vystupování a dobré komunikační schopnosti
o Máte dobré komunikační a vyjednávací schopnosti a jste spolehlivý a korektní

Co Vám za to nabídneme?

o Zázemí úspěšné mezinárodní společnosti
o Garantovanou FIXNÍ MZDU + bonusy, s možností ovlivnit příjem vlastní prací
o Velmi hezké pracovní prostředí a moderní kanceláře s výhledem na celé město
o Přátelské kolegy a profesionální vedení
o Zajímavou, různorodou a zodpovědnou práci
o Širokou možnost osobního a profesního rozvoje
o Pro sportovce multisport karta
o Velmi oblíbené jsou u nás také firemní akce, kde se snažíme neustále stmelovat kolektiv.

Najděte si práci, která Vás skutečně bude bavit!

Těšíme se na vás

Společnost
Bernstein Bank
Adresa
Hvězdova 1716/2b, Praha – Nusle
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 25 500 – 50 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny, Zahraniční pracovní cesty
Zařazeno: Administrativa, Bankovnictví a finanční služby, Gastronomie a pohostinství, Administrativní pracovník, Barman, Finanční analytik, Finanční poradce, Makléř, Bankovní poradce
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO, dohoda o pracovní činnosti, jiné
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.