Poradenství není vůbec jednoduché zaměstnání. Hledáme proto do našeho týmu odvážlivkyni či odvážlivce, který se nebojí práce a chce na sobě pracovat, aby mohl(a) dobře sloužit druhým.

Jsme poradci z 42 Consultants. Dodáváme top kvalitní a rychlé poradenské služby pro různé české firmy, od malých podnikatelů až po větší společnosti. Zabýváme se tím, jak klient pracuje uvnitř, tzn. řešíme strategie, organizaci práce, procesy, informační systémy, technologie, automatizaci a Industry 4.0. Zajímají nás všechny klíčové procesy od prodeje až po fakturaci. Máme parťáky ve všech možných oblastech poradenství, abychom dokázali poskytovat komplexní manažerský servis.

Sídlíme v severních Čechách (Jablonec nad Nisou), máme kancelář v Praze, ale jinak jsme pořád u našich klientů, tzn. všude po České republice.

Pracovní náplň:

1. Analytické práce - občas někoho vyzpovídat, kouknout do informačního systému, vyhodnotit data a odhalit možná zlepšení

2. Prezentace výstupů u klienta - co vyzkoumáme, musíme umět i představit majitelům a manažerům

3. Návrh možných řešení - výzkum je k prdu, když z toho nic není ... tak dáme hlavy dohromady a vymyslíme ta nejlepší řešení

4. Koordinace aktivit na projektech - zařídit schůzky, domluvit prezentace, pokopat zadky a zajistit, že se stane to, co se má stát

Minimálně první rok je pod vedením zkušeného poradce. Nenecháme své lidi utopit a neohrozíme své klienty.

Očekáváme:

1. Základní znalosti obchodu, logistiky, výroby nebo informačních systémů

2. Spolehlivost a svědomitost

3. Nasazení Supermana

4. Selský rozum a analytické myšlení

5. Odvahu a samostatnost

Nabízíme:

1. Rozmanitou práci v různých oborech

2. Trénink senior poradce

3. Opravdu volnou pracovní dobu

4. Spoustu zábavy

5. Notebook a telefon

6. Rozumný plat (uvedený plat je nástupní po dobu zkušební doby)

7. Po osamostatnění služební vůz

Nezbytnou potřebou je základní znalost práce s IT vybavením a řidičský průkaz sk. B

Společnost
42 Consultants s.r.o.
Adresa
Ke kurtům 375/19, Praha – Písnice
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 25 000 – 40 000 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Možnost občasné práce z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Dog-friendly office
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IT konzultant
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

42 Consultants s.r.o., Vojtěch Jukl
734 680 465