Pro našeho váženého klienta společnost SIROWA Czech hledáme vhodné kandidáty na pozici Beauty Advisor. Společnost SIROWA Czech je výhradním distributorem kosmetické značky Helena Rubinstein pro Českou republiku.

Beauty Advisor (Poradce v obl. luxusní kosmetiky)

Pro našeho váženého klienta společnost SIROWA Czech hledáme vhodné kandidáty na pozici Beauty Advisor (Poradce v oblasti luxusní kosmetiky) pro Brno - poloviční úvazek.

Společnost SIROWA Czech je výhradním distributorem kosmetické značky Helena Rubinstein pro Českou republiku.

Náplň práce:

  • Prezentace luxusní značky kosmetiky Helena Rubinstein
  • Práce se Skin Biometric Analyzer
  • Zajišťování profesionálního zákaznického servisu
  • Aktivní oslovování zákazníků a prodej produktů
  • Práce v krásném prostředí luxusní parfumerie
  • Místo výkonu práce: Brno

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

  • Příjemné a reprezentativní vystupování
  • Dobrá znalost v oblasti péče o pleť
  • Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni (zahraniční zákazníci)
  • Ochota cestovat příležitostně i mimo centrální město

Výhodou bude, pokud budete mít:

  • Zkušenosti v oblasti Skin care více než 3 roky
  • Vzdělání v oblasti kosmetiky a péče o pleť
  • Certifikáty, ocenění, diplomy v oblasti péče o pleť
  • Řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič
  • Znalost dalšího cizího jazyka

Co vám můžeme nabídnout:

  • Práce s exkluzivním produktem v prostředí luxusní parfumerie
  • Zázemí stabilní společnosti s mezinárodním působením
  • Motivující bonusový systém
  • Profesionální zaškolení

Společnost
Advenio s.r.o.
Adresa
Brno – Brno-město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 13 500 – 16 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Vzdělávací kurzy, školení
Zařazeno: Prodej a obchod, Služby, Obchodní asistent, Prodavač, Obchodní referent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.