JIP východočeská - jeden z největších velkoobchodů s potravinami a nápoji hledá zaměstnance na pozici:

Zstupce vedoucího prodejny potravin - Sušice

Požadujeme

Maturita, nebo vyučení v potravinářském oboru, nebo praxe v oboru potraviny.
Znalost práce na PC v základní rovině. Pečlivost, odpovědnost, spolehlivost, trpělivost.
Zbožíznalství výhodou, příjemné vystupování. Čistý trestní rejstřík.
Zkušenost na vedoucí pozici s vedením malého kolektivu, odhodlanost jít si za svým.

Nabízíme

Zaměstnání v dynamicky rozvíjející se české společnosti.
Motivující mzdové ohodnocení dle pracovního zařazení a výkonu, zaškolení samozřejmostí.

Náplň práce

Odpovědnost a kompletní zajištění chodu provozovny. Objednávání, příjem zboží a řízení jeho umístění na prodejnu.
Pravidelné kontroly kvality a čerstvosti zboží, vedení kolektivu cca 10-ti zaměstnanců, vedení docházek atd...

Společnost
JIP východočeská, a.s.
Adresa
Hrádecká 1260, Sušice – Sušice II
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 30 000 – 33 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Prodej a obchod, Vedoucí/manažer prodejny
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, dohoda o pracovní činnosti
Zadavatel: Zaměstnavatel