KASKA, s.r.o., se stala od roku 2010 významným hráčem v oblasti výstavby solárních elektráren Německu, Nizozemsku a v dalších zemích Evropské unie
Společnost KASKA rovněž přes 20 let podniká v oblasti bezpečnosti dopravy (dopravní značení, svodidla) na dálnicích a silnicích v ČR.

Společnost zaměstnává na stavbách v Evropě desítky lidí; v centrále máme dobrý a dynamický tým cca. 10 odborníků.

V rámci rozvoje podnikání hledáme nového entuziastického kolegu na pozici

projektový manažer - obnovitelné zdroje energie

Vaším úkolem bude:

- zajištění a nasmlouvání realizačních jednotek na příslušný projekt (vlastních kapacit nebo subdodavatelů)

- spolupráce na rozpočtování jednotlivých zakázek,

- průběžné řízení a koordinace týmů mezi sebou,

- kontrola kvality průběhu realizací, být pedant na kvalitu,

- komunikace ohledně realizace díla se zahraničním klientem v mezích uzavřeného smluvního vztahu,

- zajištění pracovních podmínek týmů (ubytování, cesta, podklady pro realizaci),

- zajištění technických a administrativních podkladů,

- příprava předání díla a fakturace, popř. podpora vymáhání plateb od zahraničního klienta,

- zajištění vybavení na akce a nákupu drobného materiálu,

- telefonovat denně členům týmu na stavbě a zajišťovat jim podporu.

Co Vám nabízíme:

- smlouva na dobu neurčitou (po zapracování),

- velmi dobré finanční ohodnocení odpovídající výkonu a schopnostem,

- podíl na hospodářských výsledích jednotlivých projektů,

- neustálé odborné vzdělávání a profesní rozvoj, jazykové kurzy.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

- SŠ/VŠ vzdělání,

- alespoň 2 roky praxe v oblasti vedení staveb (stavbyvedoucí, projektový manažer apod.),

- znalost AJ na středně pokročilé úrovni,

- znalost práce na PC (MS Office, Internet),

- dobré vyjednávací schopnosti,

- logické myšlení, analytické schopnosti, nezmatkovat,

- organizační a komunikační schopnosti,

- pečlivost, samostatnost, přátelskost ke kolegům,

- zkušenosti s montážemi v zahraničí a/nebo výstavbou obnovitelných zdrojů energie výhodou.

Společnost
KASKA s.r.o.
Adresa
Prostřední 2860/3, České Budějovice – České Budějovice 3
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 35 000 – 45 000 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, Stavebnictví a reality, Project Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.