Pro naší pražskou pobočku Brunelu aktuálně hledáme na nově vytvořenou pozici samostatnou Finanční účetní.

Od svého založení v roce 1975 se Brunel stal mezinárodní skupinou působící po celém světě s více než 12 000 zaměstnanci. Brunel je silná mezinárodní značka se 106 pobočkami po celém světě a dvěma vývojovými centry v Evropě. Zde v České republice je naší hlavní specializací design, kvalita, projektový management včetně industrializace a elektroengineering.

Náplň práce:

  • Účtování od A až do Z (faktury, mzdy, cestovní náhrady atd.)
  • Správa přijatých faktur
  • Koordinace externí účetní firmy
  • Spolupráce s finančním oddělením v Německu
  • Vystavování faktur vydaných
  • Komunikace s klienty
  • Příprava plateb
  • Ad-hoc analýza, reporting a projektová práce

Požadavky:

  • Minimálně dva roky zkušeností s účtováním
  • Komunikativní znalost angličtiny podmínkou
  • Samostatnost, dobrý time management a schopnost zaměřit se na detail
  • Pozitivní a proaktivní přístup
  • Znalost Microsoft Dynamics NAV výhodou, nikoliv podmínkou

Nabízíme:

  • Pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Stabilní zázemí mezinárodní společnosti
  • Příjemné, moderní kanceláře v centru Prahy s přátelskou atmosférou
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Možnost homeoffice
  • Multisport karta, individuální jazykové kurzy
  • Nástup možný ihned

Vidíte toto jako příležitost pro Vás?

Pojďte se s námi potkat!

Společnost
Brunel CZ s.r.o.
Adresa
Pobřežní 620/3, Praha – Karlín
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 35 000 – 45 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Účetní, Hlavní účetní, Finanční účetní, Finanční specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Brunel CZ s.r.o., Lucie Sofronová
778 075 449