Naším klientem, pro kterého hledáme .NET programátory je významná americká softwarová společnost.

2 pozice, projekty v segmentu restaurací pro zjednodušení objednávání, rezervací, servisu, platby, manažerský sw atd.

Náplň práce:

  • Programování různých sw v oblasti pohostinství.
  • Vývoj aplikací založených na .NET technologiích.
  • Komunikace s QA.

Požadujeme:

  • Znalost programování v .NET (#C).
  • Zkušenosti s .NET Core nebo API výhodou.
  • Využití SCRUM znalosti, případně zájem o to se potřebné naučit.
  • Komunikativní znalost anglického jazyka.
  • Zájem o další vzdělávání.

Nabízíme:

  • Práci ve stabilní, zahraniční společnosti.
  • Možnost práce s moderními technologiemi na zajímavém, dlouhodobém projektu.
  • Moderní firemní prostředí a fajn kolektiv.

V případě zájmu o doplňující informace můžete kontaktovat přímo paní Kajzrovou - tel. 725 279 647 nebo: kajzrova zavináč acantha tečka cz

Společnost
acantha, s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Programátor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Personální agentura

Pozice je vhodná i pro absolventy.