Náplň práce:

· Prodej CNC frézovacích, gravírovacích a laserových strojů, řezacích plotterů a kovoobráběcích zařízení

· Péče o stávající klientské portfolio, tvorba a udržování dobrých vztahů

· Akvizice nových zákazníků

· Samostatné vedení obchodních případů

· Pravidelné reportování nadřízeným

· Monitorování aktivit konkurence, udržování přehledu o trhu

Požadujeme:

· Pracovní zkušenosti na obdobné pozici min. 2 roky

· Příjemné a reprezentativní vystupování

· Zájem o technologické inovace v oblasti výroby

· Zkušenosti se strojírenskou výrobou, výrobními procesy

· Zkušenosti s prodejem technologických produktů

· Jazykové znalosti - angličtina na komunikativní úrovni (vedení obch. jednání)

· Spolehlivost, zodpovědnost

· Časovou flexibilitu a ochotu cestovat

· Práce na PC – Word, Excel, PwerPoint, Outlook

· Řidičský průkaz B

Nabízíme

· Zajímavou práci v rozvíjející se mezinárodní společnosti

· Motivující finanční ohodnocení

· Služební automobil i pro soukromé učely

Společnost
KAMITEKA CZ s.r.o.
Adresa
Zengrova 110, Kolín – Kolín IV
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Čeština (Výborná) nebo Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 30 000 – 60 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Prodej a obchod, Strojírenství, Project Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Trainee programy.

KAMITEKA CZ