Jsme společnost teamIT s.r.o., která je součástí investiční skupiny Pale Fire Capital. Naším zaměřením je poskytování ICT specialistů formou outsourcingu nejvýznamnějším společnostem na českém trhu. Mezi našimi zákazníky najdete banky, pojišťovny, leasingové firmy, mobilní operátory, vývojová centra nadnárodních korporací a ICT společnosti.

Obvykle máme otevřených okolo 50-70 IT pozic, ale neinzerujeme všechny. Pokud Vás tedy inzerce níže nezaujala, ale hledáte novou výzvu, tak nám i tak neváhejte zaslat Váš profil s Vaší představou, a to na e-mail jobs@teamit.cz
Rádi se s Vámi spojíme a pokusíme se Vám najít vhodný projekt.

Vývojář/ka a tester/ka síťových aplikací

Koho hledáme?

Pro našeho klienta světového lídra, který působí v oblasti průmyslové a podnikové automatizace hledáme posilu na plný pracovní úvazek na níže uvedený projekt.

Hledáme někoho, kdo se případně nebude bát sáhnout do automatizovaných testů v pythonu (stačí ochotu se to naučit).

Co Vás čeká?

  • Implementace nástrojů a knihoven z oblasti síťové komunikace v C99 a psaní inteligentních automatizovaných funkčních testů v Pythonu.

Co za zkušenosti a dovednosti se Vám budou hodit?

  • Znalost C nebo C++
  • Znalost Pythonu 3
  • Komunikativní angličtina (komunikace s týmy z celého světa)
  • Základní znalosti teorie složitosti, paměťových optimalizací, fungování toolchainů
  • Základní zkušenosti s psaním bezpečného kódu a s kvalitou kódu
  • Nadšení pro vývoj software
  • Ochotu učit se neustále nové věci a zdokonalovat se

Co bude pro Vás výhodou?

  • Zkušenosti s embedded vývojem a optimalizací na velikost
  • Zkušenosti s multiplatformním vývojem (alespoň pro Windows/Linux), velkou výhodou jakýkoliv embedded RTOS
  • Znalost CMake, Git, UML, Python 2
  • Setkání s agliním vývojem
  • Znalost síťové komunikace (ISO/OSI model, BSD socket API)Znalost některých síťových protokolů v průřezu ISO/OSI modelem: Ethernet, ARP, IP, BOOTP/DHCP, TCP, UDP, TLS, DTLS, DNS, syslog
  • Setkání s embedded prostředím (Raspberry Pi, Beagle Board, ...)

Co Vám nabízíme?

  • Přivítá Tě prima parta pohodových lidí
  • Nádherná kancelář na Praze 7, chill-out zona, kafe, stojany na kola…
  • Multisport karta
  • Sick Days
  • Spolupráce na HPP, ale možnost i IČO

Společnost
teamIT s.r.o.
Adresa
Argentinská 1610/4, Praha – Holešovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá), Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 70 000 – 80 000 Kč / měsíc
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Zadavatel: Zaměstnavatel

teamIT s.r.o., Jana Hercíková
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.