EKOL, spol. s r.o. je flexibilní, rychle se rozvíjející česká společnost založená v roce 1991, která je v současné době respektovaným evropským výrobcem a dodavatelem zařízení na výrobu tepla a elektrické energie.
Po vstupu strategického partnera Shaangu rozšířila své oblasti dodávek parních a spalovacích turbín, kotlů a energetických celků vedle států Evropy a severní Afriky také na ekonomicky významný trh Číny.

Projektant měření a regulace

Náplň práce:

· Projekty MaR energetických celků, zejména parních turbín

· Zpracování technické dokumentace

· Specifikace zařízení MaR

· Jednání s dodavateli a zákazníky, spolupráce s projektanty dalších profesí

Požadujeme:

· SŠ/VŠ vzdělání v oboru strojní, elektro – automatizace výhodou

· vyhláška 50/1978 Sb. – výhodou

· znalost ACAD

· znalost měření a regulace na energetických zařízeních výhodou

· znalost projektování rozváděčů (motorových) do 1 000 V výhodou

· znalost EPLAN výhodou

· ŘP sk. B. - aktivní řidič

· Ochota cestovat

· Aktivní znalost AJ

Nabízíme:

· zázemí mezinárodní energetické společnosti, znamenající příležitosti k seberealizaci a možnost osobního a profesního růstu v rámci společnosti

· práci v příjemném kolektivu špičkových odborníků a přístup k nejmodernějším technologiím

· pružná pracovní doba

· 5 týdnů dovolené

· příspěvek na penzijní a životní pojištění

· příspěvek na stravování

、 jazykové kurzy, školení

Společnost
EKOL, spol. s r.o.
Adresa
Křenová 211/65, Brno – Trnitá
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Zahraniční pracovní cesty, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, Strojírenství, Projektant
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

EKOL, spol. s r.o., Xiaoyun Fu
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.