Rychle se rozvíjející společnost na sběr a recyklaci kovového odpadu a elektroodpadu hledá do svého týmu nového kolegu! Jsme součástí skupiny firem Asekol. Pokud znáš červené kontejnery na vysloužilé elektro, tak znáš i Asekol. Blíže na www.asekol.cz

Obsluha zařízení na separaci drahých kovů

Pro náš provoz v Jihlavě hledáme kolegu na pozici Obsluha zařízení na separaci drahých kovů. Budete pracovat u zařízení, které získává (těží) vzácné kovy jako je zlato, stříbro a paládium z výstupů z linky na automatické zpracování elektroodpadu.

Náplň práce:

obsluha, ovládání a nastavování strojního zařízení na získávání drahých kovů z výstupů automatické třídící linky
kontrola kvality vytřídění jednotlivých drahých kovů, zavedení produktů do skladového hospodářství
příprava výstupních komodit k expedici, jejich nakládka

Požadujeme:

průkaz na VZV (zájemce bez průkazu VZV zaučíme)
pečlivost, zodpovědnost a samostatnost
výhodou je technický cit pro nastavování zařízení v rámci technologie

Nabízíme:

pracovní poměr na plný úvazek
motivující mzdové ohodnocení
stravenky ve výši 100Kč/den, občerstvení zdarma

Společnost
ENVIROPOL s.r.o.
Adresa
Jihlava
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Benefity: Bonusy/prémie, Stravenky/příspěvek na stravování, Občerstvení na pracovišti, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Výroba a průmysl, Technik výroby, Technolog výroby, Operátor výroby
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

ENVIROPOL s.r.o., Pavel Cvrk