ETHIC HR je českou personální a poradenskou společností, která si klade za cíl poskytovat firmám komplexní služby a individuální přístup v oblasti personálního řízení a bezplatné poradenství všem uchazečům o zaměstnání bez rozdílu jejich kvalifikace, zaměření, dosavadní praxe a pracovních zkušeností.

Celní deklarant; povolení AEOF (Uhříněves)

Pro našeho klienta, firmu s významným přesahem svých aktivit do celého světa, obsazujeme pracovní pozici Celní deklarant (práce v rámci povolení AEO, nejvyšší stupeň F).

Společnost má několik poboček v České republice a na Slovensku.

Místo výkonu práce: Uhříněves (okres Praha).

Zaměstnavatel: významná společnost na mezinárodním zasílatelském trhu.

PRACOVNÍ NÁPLŇ

Komplexní správa celních dokladů a komunikace s příslušnými orgány veřejné správy.

Vystavování celních dokladů.

Kontrola přepravních dokladů.

Ověřování správnosti deklarovaných zásilek.

Kontrola dodržování celních předpisů.

Vedení evidence a archivace celních dokladů. Ověřování správnosti.

Vystavování a evidence faktur.

Zajištění odbavení zásilky na celním úřadu.

Sledování zásilek.

Jednání s příslušnými úřady veřejné správy.

Komunikace s obchodními partnery.

Zpracování objednávek obchodních partnerů.

Příprava pravidelných zpráv a výkazů (reporting).

POŽADAVKY

Min SŠ vzdělání.

Praxe, dovednosti a znalosti pro výkon této pozice:

- komplexní zajišťování celního řízení včetně zajišťování formalit na celním úřadu;

- zastupování před orgány celní a finanční správy v souvislosti s celním řízením;

- kontrola dodržování celních předpisů;

- vystavování celních dokladů;

- administrace celních formalit;

- velmi dobrá orientace v celních a souvisejících daňových předpisech;

- vyřizování reklamací k propuštění zboží do celních režimů;

- zkušenosti s povolením AEO, nejvyšší stupeň F.

Znalost AJ na aktivní komunikativní úrovni podmínkou.

Ochota pracovat a učit se nové věci.

Bezúhonnost a spolehlivost.

Samostatnost.

Uživatelská znalost práce na PC, MS Office.

NABÍDKA

Hlavní pracovní poměr, plný úvazek.

Perspektiva velmi dobře nastavených vzájemných vztahů a dlouhodobého pracovního poměru.

Rodinné prostředí.

Zázemí prosperující společnosti.

Férové a otevřené jednání.

Nadstandardní finanční ohodnocení.

Firemní benefity.

Nástup možný dohodou.

Jste-li osloven/a naší nabídkou a chcete se ucházet o tuto pracovní pozici, zašlete nám svůj strukturovaný životopis s aktuální fotografií na uvedený kontakt.

Výběrový pohovor se uskuteční nejprve v telefonické podobě, následně v Uhříněvsi nebo na dohodnutém místě v Praze.

Předvýběr vhodných kandidátů realizuje personálně poradenská společnost ETHIC HR.

Společnost
ETHIC HR, s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá), Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na vzdělání, 13. plat
Zařazeno: Administrativa, Doprava, logistika a zásobování, Administrativní pracovník, Celní deklarant, Logistik, Specialista logistiky
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

ETHIC HR, s.r.o., Markéta Schmidtová
602 528 327