ALTECH, největší český výrobce kompenzačních zařízení s více než 29-letou tradicí výroby z Moravy, nabízí kvalitní a pokrokové řešení pro překonávání bariér jak v soukromém, tak komerčním sektoru. Široká škála produktů vysokého dílenského zpracování zahrnuje výrobu šikmých zvedacích schodišťových plošin, svislých zdvihacích schodišťových plošin – tzv. domácích výtahů, schodišťových sedaček pro hůře chodící a seniory, nájezdových ramp, bazénových zvedáků a stejně tak dovoz a prodej schodolezů a stropních zvedacích systémů od špičkových světových výrobců. Výrobky ALTECHU naleznete po celém světě.

KONSTRUKTÉR

Náplň práce:

· návrh a tvorba konstrukční dokumentace pro výrobu a vývoj

· konstrukce ve 2D a 3D CAD prostředí

· základní výpočty, simulace a dimenzování strojních zařízení

Požadujeme:

· min. SŠ vzdělání strojírenského zaměření

· znalost práce na PC Autocad, Inventor, (MS Office)

· kreativitu, aktivní přístup k řešení pracovních úkolů a ochotu učit se

· dobré komunikační schopnosti, pozitivní myšlení

· práce vhodná i pro absolventy

· praxi na podobné pozici výhodou

Nabízíme:

· přátelské prostředí úspěšné rodinné firmy

· pružná pracovní doba

· v závislosti na výsledcích firmy 13. plat

· možnost realizace vlastních nápadů v oboru

· příspěvek na stravování

· firemní akce a další benefity (odměny za věrnost firmě, vlastní fotbalové hřiště, parkoviště v areálu firmy, Den dětí s možností se proletět letadlem či vrtulníkem, rybářské závody, odměny za zlepšovací návrhy, dary při životním jubileu či narození dítěte)

Společnost
ALTECH, spol. s r.o.
Adresa
Průmyslová 1146, Uherské Hradiště
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Bonusy/prémie, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce, 13. plat, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Strojírenství, Technika a vývoj, Výroba a průmysl, Konstruktér
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

ALTECH, spol. s r.o., Lenka Eliášová