LLENTAB spol. s r.o. je dodavatelem ocelových hal. Majitelem firmy je švédský výrobce ocelových konstrukcí a opláštění LLENTAB AB. Více informací o nás najdete na www.ocelovehaly.cz

Projektant ocelových konstrukcí

Do našeho týmu hledáme kolegu/kolegyni na pozici projektant ocelových konstrukcí. Pracovník na této pozici bude zpracovávat výrobní a montážní dokumentaci v systému LLENTAB.

Očekáváme:
- VŠ vzdělání (stavební)
- uživatelská znalost práce na PC
- znalost programu AutoCAD, statické programy (Scia, Robot structural)
- znalost anglického jazyka - minimálně základy
- znalost německého jazyka - výhodou, ne podmínkou
- praxe výhodou, ale i možné uplatnění pro absolventy
- pečlivost, zodpovědnost, spolehlivost a týmovou spolupráci

Náplň práce:
- zpracování statického výpočtu ocelové konstrukce
- vyhotovení výrobní dokumentace ocelové konstrukce a opláštění
- elektronické zadání pokynů pro výrobu materiálu
- vyhotovení kladečských plánů ocelové konstrukce
- výpočet reakcí ocelové konstrukce do základů
- zpracování odhadu spotřeby ocelové konstrukce pro kalkulaci ceny
- komunikace s projektantem stavební části díla a zapracování projektantem požadovaných úprav

Nabízíme:
- pracovní smlouvu na dobu neurčitou s 3 měsíční zkušební dobou
- zaučení pod dohledem hlavního projektanta
- osobní ohodnocení dle praxe
- pracoviště Praha 10
- 5 týdnů dovolené
- 3 dny zdravotního volna
- mobilní telefon
- příspěvek na penzijní připojištění
- příspěvek na sport - Multisport karta
- příspěvky na stravování formou stravenkové karty
- profesní vzdělávání zaměstnanců
- práci v přátelském a mladém kolektivu - práci v přátelském a mladém kolektivu

Termín nástupu: 1. září 2020 (případně dle domluvy)

Pokud máte zájem o naši nabídku a splňujete uvedené požadavky, reagujte, prosím, přímo prostřednictvím tlačítka "odpovědět na pozici" a připojte svůj profesní životopis.

Společnost
LLENTAB, spol. s r.o.
Adresa
Přátelství 1509/13, Praha – Uhříněves
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Základní)
Benefity: Mobilní telefon, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Ubytování/příspěvek na ubytování, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce
Zařazeno: Stavebnictví a reality, Strojírenství, Technika a vývoj
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.