ETHIC HR je českou personální a poradenskou společností, která si klade za cíl poskytovat firmám komplexní služby a individuální přístup v oblasti personálního řízení a bezplatné poradenství všem uchazečům o zaměstnání bez rozdílu jejich kvalifikace, zaměření, dosavadní praxe a pracovních zkušeností.

VEDOUCÍ (MANAŽER) SERVISNÍHO ODDĚLENÍ

Pro odbornou společnost se sídlem v Brně a Praze, zaměření na stabilní hasicí zařízení / požární ochranu, obsazujeme pozici VEDOUCÍ (MANAŽER) SERVISNÍHO ODDĚLENÍ.

Místo výkonu práce: Brno, Praha / Česká republika.

Cílem společnosti je efektivní řešení protipožární bezpečnosti objektů, ochrana majetku, životů a zdraví osob při zohlednění specifických požadavků uživatele a možných rizikových faktorů a zachování vysokých nároků na kvalitu. V současnosti patří společnost mezi lídry v oblasti řešení a realizace protipožární bezpečnosti v regionu střední a východní Evropy.

SPOLEČNOST PROJEKTUJE, REALIZUJE A SERVISUJE např.:

Vodní stabilní hasicí zařízení.

Plynová hasicí zařízení.

Pěnová hasicí zařízení.

Mlhová a další zařízení.

PRACOVNÍ NÁPLŇ A POŽADAVKY

Kompletní vedení servisního oddělení – 6ti členný tým (včetně asistentky).

Operativní řízení servisního oddělení ve smyslu požadavků zákazníka a reklamací (servis 24/7).

Reporting zákazníkovi.

Příprava cenových nabídek na servisní práce, následná fakturace.

Akvizice nových zákazníků a obchodních příležitostí, které vyplynou z jednání se stávajícími zákazníky.

Proaktivní péče o stávající zákazníky a vyhodnocování spolupráce.

Hodnocení práce a výkonu servisního oddělení.

Stanovení plánu oddělení (finance, vzdělávání - školení, rozvoj týmu).

Plánování personálních změn, posilování týmu v úzké souvislosti s naplňováním plánu servisního oddělení.

Spolupráce s dalšími oddělením firmy – projekce, realizace.

Přehled o technické vybavenosti servisního oddělení.

Pozitivní prezentace a propagace společnosti.

Příjemné, ale věcné vystupování.

Přímá zkušenost se stabilními hasícími zařízeními podmínkou!

Technická orientace a zdatnost (elektro, TZB, facility, …). Technické logické uvažování.

Zkušenost např. z role facility manager výhodou.

Dovednost čtení technické dokumentace a výkresů.

Reporting vedení společnosti.

Znalost anglického jazyka výhodou, ne podmínkou.

Uživatelská znalost práce s PC (MS Office). Práce v ERP.

ŘP sk. B – aktivní řidič.

NABÍDKA

Perspektivní manažerská pozici v prostředí úspěšné stabilní společnosti.

Jedinečná příležitost pracovat ve specializovaném oboru protipožární ochrany.

Motivující nadstandardní finanční ohodnocení, včetně provizí a bonusů. Osobní ohodnocení.

Samostatná i týmová odpovědná práce s možností seberealizace, odborný růst.

Možnost účastnit se projektů v zemích střední a východní Evropy.

Služební automobil, mobilní telefon, veškeré technické zabezpečení.

V případě potřeby zajištěná ubytování v místě servisu zakázek.

Zaměstnanecké výhody.

Pružná pracovní doba.

Místo výkonu práce: Brno, Praha, celá ČR.

Nástup možný ihned a po dohodě.

Jste-li osloven/a naší nabídkou a chcete se ucházet o tuto pracovní pozici, zašlete nám svůj strukturovaný životopis na uvedený kontakt.

Předvýběr vhodných kandidátů realizuje personálně poradenská společnost ETHIC HR.

Výběrový pohovor se uskuteční nejprve v telefonické podobě, následně např. v Brně anebo kdekoliv na místě a v čase uchazeči nejvíce vyhovujícím.

Společnost
ETHIC HR, s.r.o.
Adresa
Jihomoravský kraj
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Základní) nebo Němčina (Základní)
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Ubytování/příspěvek na ubytování, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, 13. plat
Zařazeno: Stavebnictví a reality, Strojírenství, Výroba a průmysl, Project Manager, Stavbyvedoucí, Technolog ve stavebnictví, Servisní technik, Technický ředitel/manažer, Facility Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

ETHIC HR, s.r.o., Robert Šiška
+420 602 279 462