Jsme fajn kolektiv, dbáme na bezpečnost práce, výplaty posíláme včas, nemáme agenturní pracovníky a doplňujeme tým na odpolední směnu. Pokud si rád přispíš, nevadí Ti ryze odpolední směny (víkendy volné), máš zkušenost ze skladu a hledáš dlouhodobou spolupráci, ozvi se nám a nezapomeň připsat Tvou představu o mzdovém ohodnocení.

NÁSTUP: dle domluvy.

NÁPLŇ PRÁCE:

• expedice/chystání zboží v IT skladu s elektronikou dle objednávek

• obsluha vysokozdvižného vozíku

• práce se čtečkou čárových kódů

• balení a kontrola zboží

POŽADUJEME:

• praxi ze skladu podmínkou

• loajálního pracovníka pro dlouhodobou spolupráci!

• výborný zdravotní stav a fyzickou zdatnost

• trestní bezúhonnost a plnoletost

řidičské oprávnění na VZV - velkou výhodou (lze i obnovit)

• znalost práce se čtečkou čárových kódů - výhodou

• samostatnost, zodpovědnost a spolehlivost

NABÍZÍME:

• odpolední směny (po-pá), volné víkendy

• pracovní smlouvu na hlavní pracovní poměr

• možnost přeškolení/obnova řidičského oprávnění na VZV

• benefitní program

• jídelna přímo ve společnosti

• celofiremní zaměstnanecké akce

• logistické zázemí na špičkové úrovni

• práci v čistém a moderním prostředí

• zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí

• jistoty - budete kmenový zaměstnanec (po roce možnost na neurčito)

• rodinnější a přátelská atmostéra v týmech (do 100 zaměstnanců)

BOHATÝ BENEFITNÍ PROGRAM:

- stravenky 80,-/den, restaurace vč. potravin přímo v objektu společnosti

- ti nejšikovnější smlouva na neurčito po 1 roce ve společnosti (požaduješ-li jistotu práce)

- příspěvek na volnočasové aktivity 300 Kč/měsíc

- příspěvek na narozeniny 500 Kč

- 1 týden volna navíc (po jednom roce ve společnosti)

- zvýhodněné mobilní tarify (po zkuš. době)

- příplatek za odpolední směny

- každý kvartál vyhlašování dvou nejlepších pracovníků s odměnou 5.000 Kč

- celofiremní zaměstnanecké akce (hokej, fotbal, teambuildingy apod.)

Rádi Tě uvidíme na osobním pohovoru, kde Ti položíme pár zvědavých otázek a provedeme Tě skladem, ať máš úplnou představu o Tvém potenciálním zaměstnavateli. O výsledku pohovoru Tě budeme informovat.

Těšíme se na novou tvář !!! :-)

Vendy z HR

Společnost
CELogis a.s.
Adresa
Novoveská 1262/95, Ostrava – Mariánské Hory
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Benefity: Bonusy/prémie, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Závodní stravování, Kafetérie, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování, Řemeslné a manuální práce, Výroba a průmysl, Logistik, Řidič, Dělník, Operátor výroby, Skladník/manipulant, Řidič vysokozdvižného vozíku
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

CELogis a.s. (eD System a.s.), Vendula Křížková