Jsme mladá dynamická IT skupina, kde každý člen týmu je tak trochu i rodinný kolega a může se spolehnout jeden na druhého. Přispějte i Vy svými nápady!

Hacker - penetrační tester

Jsi třeba v Kali jako ryba ve vodě? Hledáš díry, umíš je obejít a láká tě dostávat se hluboko do prostředí, od kterých nemáš klíče? Píšeš si skripty? Nakukuješ do sousední paměti? Znáš typické hříchy správců a umíš je využít ve svůj prospěch?

Bavilo by tě být členem týmu kybernetické bezpečnosti jako služba pro zákazníky?

Denně se u nás můžeš bavit legálním testování prostředí a bezpečnostními analýzami u zákazníků. Budeš hledat, kde naši admini nechali díru. Budeš sledovat aktuální hrozby, nástroje na jejich využití i na obranu proti nim. Budeš se podílet na růstu zajímavé služby, ale u toho výrazně porosteš i ty. Ceníme si samostatnosti a zodpovědnosti, ale pošleme tě i na školení a co už víme, to tě naučíme. Jedná se o díry ve správě prostředí – Win, Linux, Mac, sítě, IOT... Neděláme zranitelnosti aplikací. Většina práce je z fajn kanceláří na Proseku, ale dostaneš se i do terénu. Sedíme po menších skupinách, žádný open space. Předáváme si znalosti, práce nás baví, zákazníci nás mají rádi. Práce u nás není nikdy málo, každý den ti zajistíme přísun nových výzev a nikdy to nebude nutná rutina.

Potřebuješ chvíli vypnout a načerpat sílu? Kafe, čaj, ovoce, sušenky, gauč, TV, Xbox, nebo zajdeme vyčistit hlavu na pivko.

Co bys měl splňovat, než nám pošleš CV

  • Zkušenost s hackingem a zájem se v této oblasti dále rozvíjet
  • Znalost Kali nebo podobných sad – nmap, metasploit…
  • Alespoň základy skriptování/programování se ti budou hodit – python, powershell, VBS
  • Zápal do smysluplné práce
  • Bude se hodit i řidičák

Můžeš v tom být ambiciózní začátečník, ale úplné základy tě učit nebudeme.

Dej si záležet i na motivačním dopisu, proč právě Ty jsi ten pravý! Čteme je všechny.


Informace o pozici

Společnost
MyCom Solutions, s.r.o.
Adresa
Prosecká 851/64, Praha – Prosek
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Vlastní organizace náplně práce, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Programátor, Support IS, IT Security Specialist, Python vývojář, Správce operačních systémů a sítí
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

MyCom Solutions, s.r.o., Lukáš Vejman