Přední výrobce energetických a telekomunikačních kabelů hledá vhodné kandidáty na pozici:

Směnový mistr

MISTR

náplň práce:

  • řízení týmu lidí svěřeného výrobního úseku
  • kontrola a dodržování technických předpisů, BOZP
  • odpovědnost za dodržování výkonnostních norem
  • spolupráce při plánování výroby
  • odpovědnost za provoz technických zařízení
  • školení zaměstnanců
  • zpracování docházky
  • spolupráce na projektech společnosti

požadujeme:

  • SŠ technického zaměření

  • zkušenost s vedením týmu ve výrobní společnosti
  • dobré komunikační a prezentační dovednosti
  • trestní rejstřík
  • zodpovědnost, pečlivost, flexibilita

nabízíme:

  • zázemí stabilní mezinárodní výrobní společnosti
  • dobré finanční ohodnocení
  • řadu firemních benefitů

doplňující informace:

  • Pracoviště: Praha 10 Hostivař
  • Nástup: dle dohody

Těšíme se na Vámi zaslaný životopis!

K životopisu prosím přiložte následující text:

Souhlasím, aby společnost PRAKAB PRAŽSKÁ KABELOVNA, s.r.o., zpracovávala
a archivovala v souladu s platnou legislativou mnou poskytnuté osobní údaje pro účely tohoto, případně jiného výběrového řízení. Tento souhlas je možno kdykoliv odvolat písemnou formou.

Společnost
PRAKAB PRAŽSKÁ KABELOVNA, s.r.o.
Adresa
Ke Kablu 278, Praha – Hostivař
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, Strojírenství, Výroba a průmysl, Mistr, Vedoucí výroby
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel