Společnost PetCenter CZ s.r.o. je leadrem na českém i slovenském trhu a to se sítí více něž 160 prodejen s chovatelskými potřebami. První prodejna Pet Center CZ s.r.o. vznikla v roce 2000 v Průhonicích a od té doby se maloobchodní a velkoobchodní síť stále rozrůstá. Stejně tak, jako rozšiřujeme prodejní a obchodní aktivity, posilujeme i naše pracovní týmy.

On-line marketing/ E-shop specialista

Koho hledáme

Chceš se podílet na rozvoji 4 e-shopů a na další expanzi do zahraničí pro velkého hráče na trhu? Ve vlnách on-line prostředí jsi jak ryba ve vodě? Dotahuješ projekty do konce, k vytyčenému cíli? Tak pojď k nám! Jsme PetCenter, staráme se o zvířátka a jejich pohodlí už od roku 2000.

JAKÁ BUDE NÁPLŇ TVÉ PRÁCE?

• budeš spravovat obsah 4 e-shopů – produkty, kategorizace, listace, přelistace, repricing
• budeš připravovat obsah webových stránek pro marketing
• tvým denním chlebem bude zajištění e-mailingových kampaní – spolupráce na přípravě plánu kampaní, tvorba jednotlivých rozesílek, sledování výkonnosti (Google Analytics), optimalizace kampaní, správa databáze kontaktů a e-mailingového nástroje
• budeš mít na starost naše profily na sociálních sítích (FB, IG), podílet se na přípravě komunikačního plánu, přípravě a publikaci příspěvků a udržení jednotného komunikačního stylu
• čeká tě i spolupráce na tvorbě on-line kampaní
• budeš tvořit landing pages pro kampaně
• neobejdeš se bez pravidelného vyhodnocování a reportingu
• součást tvojí práce bude i zadávání případných požadavků na IT v souvislosti s technickým zajištěním chodu e-shopů a souvisejících systémů a aplikací
• základní kódování v HTML, CSS bude určitě výzva

JSI VHODNÝ KANDIDÁT, POKUD:

• máš praktickou zkušenost s e-mailingem, sociálními sítěmi a správou obsahu webu
• máš zkušenosti s větším e-mailingem (segmentace, OR, CR, obrat)
• orientuješ se v Google Analytics
• umíš výborně česky, ideálně i slovensky a anglicky (není podmínkou)
• orientuješ se v on-line marketingových kanálech
• baví tě věci vymýšlet a zlepšovat, jsi iniciativní a máš tah na branku
• nebojíš se pojmů jako HTML a CSS
• máš výborné organizační schopnosti
• máš rád zvířecí svět a chceš, aby tě práce bavila

Co nabízíme?

• skvělý tým kolegů – milovníků zvířat
• příležitost vyzkoušet si kampaně pro zavedený e-shop
• pet friendy kancelář
• možnost profesně se rozvíjet a realizovat své nápady
• služební mobil a notebook
• zaměstnaneckou slevu na naše produkty
• příspěvek na stravování
• možnost bezplatného parkování

Společnost
PetCenter CZ s.r.o.
Adresa
Do Čertous 2634/7, Praha – Horní Počernice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Slovenština (Výborná), Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování
Zařazeno: Marketing, Prodej a obchod
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

PetCenter CZ s.r.o., Lucie Kudrnová