Pro renomovanou nebankovní společnost poskytující podnikatelské úvěry a financování hledáme Obchodního manažera se znalostí úvěrového procesu.

Jste přípraven na každodenní řešení různých podnikatelských záměrů? Umíte definovat, najít a ošetřit podnikatelská rizika? Zvládáte úvěrový proces? Umíte hledat finanční příležitosti na trhu pro naše klienty (bankovní refinancování, dluhopisové financování, nové nebankovní úvěry, fond kvalifikovaných investorů)

Nebaví Vás již práce pro korporát? Chcete se svobodně realizovat?

Jsme malý rodinný tým, který pomáhá již 10 let podnikatelům s jejich projekty. Nabízíme stabilní práci v zavedené společnosti. Klient je na prvním místě!

Náplň práce:

Správa klientského portfolia

· Hledání nových klientů- podnikatelské úvěry

· Práce a komunikace s klienty

· Uvěrový proces a kontrola Smluv (včetně kontroly dodaných podkladů, ověření pravdivosti, kontrola v rejstřících)

· Evidence a dohled nad jednotlivými obchodními případy evidence a aktualizace klientských dat a změn (CRM systém)

· Kontrola a příprava splátkových kalendářů

· Komunikace s finančním oddělením ohledně plnění závazků

· Pravidelné reportování vedení společnosti

· Komunikace s právním oddělením

Co požadujeme:

· znalost úvěrového prostředí nutná (předchozí praxe min. 2 roky)

· orientace na trhu finančních produktů (úvěry, dluhopisy, projektové financování ad.)

· ovládat MS Word a MS Excel (běžná uživatelská úroveň)

· reprezentace společnosti u klientů

· odpovědnost za svěřené úkoly a nabízená řešení klientům

· komunikace a osobní inciativa

· plnit plán a být odpovědný za výsledky

· schopnost učit se novým věcem

· loajalita a pravdomluvnost

Co Vás čeká:

· 5 týdnů dovolení

· Příjemné domácí prostředí malého kolektivu

· Zázemí

· Motivující ohodnocení

· Firemní akce

· ŽL/ HPP

Pokud Vás naše nabídka zaujala, budeme moc rádi, když nám pošlete svůj životopis.

Těšíme se, že se uvidíme na pohovoru u nás!

Společnost
BEZ BANKY s.r.o.
Adresa
Kopečná 241/20, Brno – Staré Brno
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá) nebo Čeština (Výborná)
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a podnikové finance, Finanční poradce, Firemní bankéř/Relationship Manager, Bankovní poradce
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel