Lab&Pharma s.r.o. je společnost zabývající se všemi oblastmi farmaceutického inženýrství (již od roku 1991). Vytváříme projekty nových a rekonstruovaných farmaceutických provozů, dodáváme komplexní farmaceutické provozy. Našimi zákazníky jsou významní farmaceutičtí výrobci v České republice i v zahraničí, zejména v Ruské federaci.
Více informací na www.labpharma.cz

Projektant Měření a regulace

PROJEKTANT MĚŘENÍ A REGULACE

Náplň práce:

  • tvorba projektů měření a regulace systémů TZB ve všech stupních projektu - od projektů pro stavební povolení po projekty pro provádění stavby (vytápění, chlazení, vzduchotechnika…)
  • tvorba projektů měření a regulace technologických systémů
  • úzká spolupráce s ostatními projektanty TZB a technologie
  • spolupráce při dodávání a při uvádění do provozu

Požadujeme

  • středoškolské / vysokoškolské vzdělání technického (elektrotechnického) zaměření
  • praxe v projekční činnosti výhodou, případně i absolvent
  • možnost spolupráce i formou brigády během studia
  • schopnost týmové spolupráce
  • trvalé vzdělávání a osobní růst

Nabízíme

  • jazykové kurzy v sídle společnosti (angličtina, ruština)
  • profesní kurzy dle vlastního výběru
  • účast na projektování moderních farmaceutických provozů, seznámení se s nejmodernějšími procesy, systémy, zařízeními
  • firemní benefity (bonusy, sick days, mobilní telefon, notebook, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, občerstvení na pracovišti, firemní akce)
  • flexibilní pracovní doba

Společnost
Lab & Pharma, spol. s r.o.
Adresa
U továren 1380/2f, Praha – Hostivař
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Plat
Plat: 40 000 – 60 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Zahraniční pracovní cesty, Vlastní organizace náplně práce, Účast na zahraničních konferencích, Individuální rozpočet na osobnostní růst, Vyhrazený čas na inovace
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, Elektroinženýr
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.