GUMOTEX se stal za téměř 70 let svého působení na trhu s gumárenskými výrobky a technickými pěnami synonymem kvality a spolehlivého partnera.
Produkty nachází své uplatnění v automobilovém průmyslu, zejména v interiéru osobních i nákladních aut, v segmentu vodáckého sportu a aktivního odpočinku – např. čluny a rafty, ale také speciální produkty pro záchranné systémy krizových situací – např. nafukovací stany, protipovodňové zábrany, dekontaminační sprchy apod.

SENIORNÍ VÝVOJOVÝ PRACOVNÍK - EXPANDOVANÝ POLYPROPYLEN

GUMOTEX Divize Automotive ve svém výrobním závodě v Třebíči významně rozšiřuje výrobní kapacitu EPP a hledá do svého týmu zkušeného odborníka, jehož hlavním úkolem bude vývoj nových EPP materiálů, které podpoří naše růstové ambice v tomto segmentu i v segmentu výroby EPP výrobků (výlisků), který je velmi významnou částí našeho výrobkového portfolia.

Náplň práce

  • vývoj a testování nových EPP materiálů
  • inovace stávajících EPP materiálů
  • vedení vývojové dokumentace
  • spolupráce na konstrukčním vývoji a designu výrobků
  • vyhledávání nových surovin a materiálů
  • provádění patentových rešerší a benchmarkingu nových výrobků

Očekáváme

  • úspěšnou praxi min. 5 let na obdobné pozici
  • přehled v oblasti inovací a materiálů používaných v sektoru automotive i jiných odvětvích
  • vzdělání nebo praxe v oblasti makromolekulární chemie
  • výborná znalost AJ, NJ výhodou
  • inovativní přístup, kreativitu
  • ŘP sk. B – ochota cestovat

Nabízíme

  • atraktivní mzdové ohodnocení
  • 5 dní benefitního volna na regeneraci a odpočinek
  • pružnou pracovní dobu
  • mimořádné finanční odměny a bonusy
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • zvýhodněné mobilní tarify pro rodinné příslušníky
  • benefitní systém tzv. Cafeterie
  • možnost rozvoje a vzdělávání

Společnost
GUMOTEX, akciová společnost
Adresa
Žďárského 184, Kožichovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá) nebo Němčina (Středně pokročilá)
Zařazeno: Chemický průmysl, Technika a vývoj, Věda a výzkum, Specialista vývojového týmu, Vývojový inženýr, Vývojový technolog, Pracovník výzkumu a vývoje
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

GUMOTEX, akciová společnost, Jana Bradávková
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.