Jsme jednou z největších poradenských společnosti na českém i slovenském trhu v oblasti financí a realit. Od roku 1998 jsme získali na českém trhu důvěru více než 640 000 klientů. Poskytujeme služby také 4 000 firmám. Efektivně propojujeme nabídku finančních , realitních a bankovních služeb. Klienti nemusí samostatně do banky, pojišťovny či realitní kanceláře, vše vyřídí na jednom místě.

Senior JAVA/JS Backend & Web Developer

Zajímá Vás svět financí a realit? Chcete se seznámit s bankovním prostředím? Stereotyp v práci není Vaším snem? Máte zájem o svůj osobní rozvoj a chuť se mu aktivně věnovat? To vše včetně skvělého týmu kolegů na pracovišti Vám nabízí náš Odbor IT - vývoj. Zde nám pomůžete vyřizovat a zdokonalovat naše systémy a společně tak zajistíme spokojenost s námi poskytovanými službami.

Co přesně bude Vaším úkolem?

 • SW vývoj komplexních, business-critical, inhouse rešení, kterými ročně proteče cca 1 mld Kč
 • Integrace s širokou škálou externích systémů
 • Adaptace stávajících řešení na moderní technologie
 • Míra samostatnosti odpovídající schopnostem a chuti
 • Neutuchající proud nápadů managementu a obchodu, kde o výzvy není nouze
 • A v neposlední řadě: rychlá odezva na odvedenou práci - rozhodně neimplementujeme věci do šuplíku,systémy jsou aktivně využívané několika tisíci uživateli na denní bázi.

Co k tomu potřebujete?

 • Seniorní pragmatickou vyzrálost a efektivitu
 • Velmi dobré znalosti v oblasti Java-based backend systémů a ideálně i JS-based frontendových řešení.
 • Schopnost táhnout za jeden provaz
 • Samostatnost při návrhu a implementaci funkčních celků
 • Chuť učit se novým věcem.

Výhodou bude, pokud jste odolný/á vůči stresu, důsledný/á při řešení zadaných úkolů. Pokud budete s námi tvořit organickou součást týmu a dobře zapadnete do naší příjemné atmosféry.Pokud Vám není cizí práce v menším týmu a pokud máte svoji práci i koníčkem.

Koho se těšíme přivítat mezi nás?

Kolegu/gyni s pozitivním přístupem k životu, k práci, lidem, s chutí prezentovat úspěšnou, stabilní a perspektivní firmu. Kolegu/gyni se zájmem o navázání kvalitní a dlouhodobé spolupráce

Co vám můžeme nabídnout

Zaměstnání ve firmě, která je ekonomicky stabilním zaměstnavatelem v ČR s rodinným přístupem ke svým zaměstnancům. Práci, v rámci které, si budete moci rozvíjet své znalosti a zkušenosti. Zodpovědnou a smysluplnou práci s viditelnými výsledky. Mzdu odpovídající zkušenostem a schopnostem. Funkční tým kolegů ve velmi příjemném prostředí s téměř až domácím zázemím (kuchyň, sprcha, rekonstruované kanceláře v centru města České Budějovice). Nesvazování nesmyslnými pravidly korporátu. Svobodu dle míry zodpovědnosti a spolehlivosti.


Informace o pozici

Společnost
Broker Consulting, a.s.
Adresa
České Budějovice – České Budějovice 1
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, SW architekt, Project Manager, Programátor, Databázový specialista, Technical Writer, Vedoucí vývoje/Team Leader
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Broker Consulting, a.s., Ilona Kovaříková
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.